Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto pyta ten bladzi

znowu mam pytanie...

Polecane posty

Gość kto pyta ten bladzi

Czy Wy tez macie odruch wymiotny czytajac wszystkie te zdrobnienia, jakimi to laski operuja? Podam przyklady: tyleczek, dupcia, paluszek, wloski, oczka, cipeczka, pusia, uszko, misio, kotek, ciałko, cycuszki, penisek:o Czemu maja sluzyc te zdrobienia? Piszecie jakbyscie mialy po 12 lat. Lubicie chlopaki jak laski tak sie wyslawiaja? Ja nie drapie mojego Misia paluszkiem w uszko, za włoskami patrzac mu w oczka. Nie staje mu przy tej czynnosci penisek, moja pusia nie robi sie mokrutka, nie mam wtedy ochoty wystawic tyleczka zeby polizał mnie języczkiem po odbyciku...:o Kurde, moze wyolbrzymiam, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
najdurniejsze wg mnie zwroty kobity do faceta to wg mnie wlasnie Misiu i Kotku:o Naprawde tak u Was ciezko z wyobraznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak uwarzam, że jak kobieta zwraca się do mężczyzny zwrotami typu misiaczku, misiu itd to nie ma wyobraźni:P Sorry kobietki ale mężczyźni nie lubią być tak nazywani - tymbardziej w miejscu publicznym albo przy swoich kolegach:P Kurcze śmieszne to jest:P to takie moje skormne zdanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
nie, jaja wpakuje w pupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
nie:D Wole po prostu: wystaw tylek to włożę Ci penisa po same jądra Kochanie:) Nie trza w skrajnosci popadac od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
bo moj Miso to to... a moj Misiaczek to tamto... shit shit shit Niektore jeszcze seplenia zdrabniajac jak male dziewczynki:) Jakis uraz z dziecinstwa czy jak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostaję szału jak mi ktoś kotkuje, misiuje, kwiatuszkuje, słoneczkuje... i jak zdrabnia moje imię:O DARIA na Dusia, Darunia, Darka:O jedyne dopuszczalne to Dasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta ten bladzi
o rany rany:o Daria to Daria i tak ma byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przesadzam ale
nie cierpie zdrobnien!!! ostatnio przeczytane gdzies na forum "serdeczniuchne pozdrowionka" i "nazwiseczko" -zgroza :o oczywiscie cala reszta tez przyprawia mnie o alergie,ewentualnie w chwilach intymnych "tyłeczek" może byc,ale języczek już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnaxm
ja teżnie lubie zdrobnień dlatego do mijego facete móiwe KOCI nit kotku to nie zdrobnienie i z charakterkiem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na jednego mowilam Typ ( taki wiecie, spod ciemnej gwiazdy:)), a na drugiego mowie po prostu Bart, Barto, Bartollino:) (od Bartosz)Zygam jak kobieta za czesto zdrabnia. To taka slodka idiotka mi zalatuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×