Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość falcooo

Laski nie powinny pierwsze podrywać facetów!!!

Polecane posty

Gość falcooo

Czy kobiecie wypada pierwszej poderwać faceta? Jestem facetem i to dla mnie smieszne aby laska pierwsza podrywała? Moja eks zakochałą sie w facecie którego jeszcze nie zna i pali cholewy nie wiedząc jeszcze czy ten facet ją zechce. Jestem ciekaw czy w góle jej sie uda?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha nie zgadzam się
żyjemy mój Drogi w XXI wieku i dlaczego nie może? A nóż jej sie uda i wtedy dopiero będziesz patrzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinny
bo i tak wszystko od nich zależy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem takiego
zdania, że skoro i tak wszystko zalezy od nas kobiet, to po co podrywać faceta? Jeśli chcemy z nim być to i tak będzie. Nie bądźmy żalosne z tym podrywaniem, a przynajmniej zaczekajmy na pierwszy krok faceta. To jest moje skromne zdanie i nie musice się z nim zgadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha ha nie zgadzam się
i tak uważam że kobietki powinny podrywać. A jak facet jest nieśmiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK FACET JEST NIEŚMIAŁY
to gej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK FACET JEST NIEŚMIAŁY
to gej. ps. A ja to lesba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem takiego
a jak facet jest nieśmialy to jego strata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to żałosne ze dziewczyny podrywaja pierwsze chłopakow, wiem ze sa takei i facetom to nie przeszkadza. Ale duzo moim znajomych (facetów) skarzy sie na to ze laski pierwsze ich podrywaja, ze one zabiegaja o ich wzgledy, wtedy nie budza sie ich pierwotne rządze zdobywania, no bo po co skoro maja gotowe na tacy, co nie zawsze jest ciekawe i ku ich uciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Miecia
Tylko ze te, co siedza i czekaja az facet ruszy tylek narzekaja, ze sa samotne... Kobiety musza dzialac, w bardziej lub mniej widoczny sposob. Flirt, usmiechy, gra slow, dziewczyny w ten sposob moga wybierac sobie facetow, a nie czekac az ktokolwiek je "zechce" :D Chyba jestes ciut zazdrosny o swoja eks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falcooo
Jestem zazdrosny bo chyba nadal ją kocham ale wiem, ze nasz związek nie ma sensu. Zakochała sie w facecie jak na razie wizualnie. Nawet sie nie znają, on chyba nawet nie wie o jej istnieniu a ona jęczy że musi go poznać albo go sama poderwie a dla mnie to załosne bo może miec każdego faceta a jeczy za facetem który nawet nie jest przystojny. Taki sobie . Twierdzi, ze jeszcze nigy nie czuła sie tak jak teraz, że poraziło ją jak go zobaczyła. Nie wiem może rzeczywiscie powinna spróbowac ale dla mnie to i tak śmieszne że ona pierwsza leci za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba jeszcze zdefiniować co to znaczy \"podrywać\" jeśli facet przygląda się jakiejś ta się do niego zalotnie uśmiechnie i przy tym jakieś spojrzenie i on do niej podchodzi itp. to jak jest w tym przypadku ? kto tu kogo podrywa ? Ja myśle, że jeśli chodzi o pierwsze kroki to facet powinnien zaczynac aczkolwiek jesli znaja się oni już troche, sa kolegami itp. to nieważne jest kto kogo zacznie podrywac czy flirtowac itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny joy
a moja laska mnie sama poderwała. Na początku kazałem jej spadać, podeszła do mnie imprezie, taka sobie, niezbyt ładna i sie przysiadła. Nigdy bym nie zwrócił na nią uwagi a tu proszę. Nie dała za wygraną Zaczelismy rozmawiac, śmiać sie no i dała mi numer tel. Spotkalismy sie nastepnego dnia i tak jesteśmy juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow podziwiam
ją, ze z Toba jest skoro kazałes jej spadac. oj chyba naprawde musi Cie kochać, ja tez poderwałam swojego faceta. i jestesmy happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×