Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinelllla

Brak jajeczka w cyklu

Polecane posty

Gość karinelllla

ód kilku lat staram się o dzidziusia, ale bezowocnie. Chodziłam do lekarza, mówił,że jest wszystko ok. tylko starać się. Zmieniłam lekarza i on stwierdził,ż mój organizm nie produkuje jajeczek. Czy któraś miała taki problem. Czy po zastosowaniu leczenia udało się zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cykle tzw bezowulacyjne, nie wiem czy to jest to samo.. Dostałam leki na wywołanie owulacji - CLOSTILBEGYT.. I po nich zaszłam w ciąze i to już przy pierwszej dawce.. Tabletki się bierze tuż przed spodziewanym jajeczkowaniem, ja brałam od 3 do 7 dnia cyklu. Pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinelllla
asiapanda, to mogę mieć nadzieję, że i u mnie się uda. Dzieki!!! A jak długo miałaś te cykle bezowulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć, ale brak owulacji powodował że cykl wydłużał mi się nawet do 50 dni, wtedy pobiegłam do lekarza i właśnie zalecił mi te tabletki... Przeważnie takie leczenie trwa 6 m-cy, ale mnie się udało w pierwszym miesiącu czego i tobie zyczę.. POWODZENIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinelllla
asiapanda, jeszcze raz dziekuje za informacje. Dużo wiary i nadziei mi teraz potrzeba.🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie dobrze, ja też jakiś czas starałam się o dzidzie i lekarz mi pomógł, nawet nie wiedziałam że jest coś takiego możliwe aby nie mieć owulacji.. Ale udało się. Głowa do góry będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×