Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

First_day

Jak do niego dojść...

Polecane posty

Witam:) Zacznijmy od tego, ze mam 19 lat facet na którego poluje;), ma 26 lat w czerwcu:) Był on z dziewczyna 5 lat, ale ona poprostu powiedziała, że go nie kocha i on ją zostawił... Gdy miałam 16 lat on wtedy miał przerwe z nia i przez miesiac byliśmy razem... Było wspaniale, ja jako 16 zadurzyłam sie w nim... a on poprostu po tym miesiacy znów wrócił do tej swojej pierwszej. Teraz z nia niby nie jest, ale ciagle cos do niej czuje... mi zwierza sie z tego wszystkiego co z nia przezywa... jestem jego przyjaciólką... ale ja jestem sama i on nadal mi sie podoba, chciałabym go \"odzyskać\" ale nie wiem jak to zrobić... wiem, ze jego też do mnie coś ciągnie... ale on nadal mysli o byłej... Nie wiem co robić, wiem że trzeba czasu... ale poprostu czasami nie potrafie sie opanować, żeby nie dać mu do zrozumienia, że on znaczy coś wiecej niż zwykły kumpel... A pozatym sadze, ze on ma mnie ciągle za \"gówniare\"... I co tu robic:( Przepraszam za zawiłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_tez_
daj sobie z nim spokój, juz wie, ze ci sie podoba a jak jest z tamtą to niech będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuść
musi sam przegryźć klimat z byłą, jeśli teraz z nim zaczniesz kombinować będziesz tylko "zapchaj dziurą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale on nie jest z tamtą, z tamtą to tylko przyzwyczajenie i wspomnienia, wkońcu to tylka pierwsza miłośc... A wiadomo jak z nią jest, nigdy sie jej nie zapomina... Chciałabym, zeby mu przeszło... Bo naprawdę zasługuje na coś lepszego... A tamta laska, traktowała go jk chłopca na posyłki, kiedy był potrzebny np. żeby odwieśc ją do domu od koleżanki, to do niego dzwoniła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuść
To jak ona go traktowała i czy on się na to godził to tylko i wyłącznie ich sprawa. Chcesz z nim być, poczekaj aż odchoruje byłą - taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady, też mam zamiar poczekać:) Bo warto, na takiego faceta... Z drugiej strony denerwuje mnie to, że on sie godził na takie coś, bo on sam wie, że jest tylko po to by umilić czas... jejku niech on zmądzreje, ja bym mu dała troszkę raju na ziemi:) bo facet na to zasluguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldooś
pokaż mu troche ciałka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×