Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black velvet

zgadzacie się z tym dietkując?

Polecane posty

\"nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jestem szcupła\". Co Wy na to? ja się zgadzam w 100% :) pozdrawiam wszystkie dietkujące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaa
fajne motto :) :) Az sobie je zapisze na lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj.........
bo zaraz jakieś zazdrośnice Ci pojadą,że tracisz życie na głodowaniu itd. Nie rozumiem po co takie idiotki jadące po kimś tu wchodzą w ogóle... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne tam pro ana. po prostu zamiast sięgnąć po kawałek ciasta czy pizzę warto mieć w glowie to zdanko, bo pomaga.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jedno z ich niesławnych haseł :/ \"Chwilę w ustach, całe życie w biodrach\", itd ... Ale jeśli pozytywnie motywuje to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja jestem SZCZUPŁA
169/52 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Jay
Milli..poruszyła mnie Twoja "stopka"........odnosnie diet chce dac znamienity przykład na swojej osobie...zadne DIETY!!!TRZEBA SOBIE ZMIENIC NA CAŁE ZYCIE SPOSÓB ODZYWIANIA..TO JEST KLUCZ DO SUKCESU,ja od stycznia do teraz schudłam 8 kg,nie jest to moze jakis zawrotny wynik ,ale moja waga pomału i sukcesywnie idzie w dół.... Po tylu latach udręk..w koncu zmadrzałam...jesc rozsadnie...nie KATOWAC SIE!!jezeli mam ochote na cos słodkiego jem w minimalnych ilosciach,staram sie wybierać zdrowe produkty,chleb biały juz dawo odstawiłam teraz jest ciemny z duza iloscia ziaren itp,jem max 2 kromki w ciagu dnia a tak jogurty maslanki sałaty,czasami rzuce cos smazonego ale to raz na jakis czas,nie jesm nic po 18,jedynie herbatka pozstaje....czuje sie dobrze,nie mam zawrotów głowy..kazdemu proponuję takie rozwiazanie(przyznaje tylko ze pizze nie cierpie i wszystkich fast foodów takze ,wiec nigdy mnie do tego nie kusiło :)ale jak mam ochote na kremówke...jem ale tylko połóweczke...i to od wieliego dzwonu... ja poniewaz kocham muzyke,skierowywyuję swój apetyt na nią:)) Milli ..pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaaaaa
pro ana nie proana grunt ze my wiemy jak je wykorzystac dla samych siebie :) Znacie jeszcze jakies? :> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×