Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czekam na Opowiedź

Styl domowy-i jak???

Polecane posty

Gość Czekam na Opowiedź

Kobietki jak chodzicie ubrane po domu i co na to Wami Mężczyźni??? Uznajecie dresy;)...i czy mężowie czy chłopacy mimo wszystko Wam powiedzą, że wyglądacie ładnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura domowaaa
dresu jako takiego nie lubię, ale wygodne spodnie i bawełniane bluzki bardzo lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakarkrakra
lniane spodnie beżowo- białe- wyglądaja troche jak piżama albo więziennie :D i do tego jakies obcisle bawelniane koszulki albo bluza ukochanego z cottonfielda- 4 rozmiary za duza ale mi ja podarowal bo uwielbialam w niej chodzic i jest cieplutka :) w lecie- w samych majtkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka domowa
jak męża nie ma to na luzie. a jak ma wrócić lub jest to jednak zawsze staram się wyglądać interesująco, czasem seksownie, i nigdy w dresie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małataka
dżinsy i jakiś obcisy t-shirt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małataka
w każdym razie nic porozciąganego i wiszącego na tyłku...jak spodnie dresowe to takie obcisłe biodrówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszka domowa
czasami ostentacyjnie się przed nim przebieram, ale udając oczywiście że nie wiem że właśnie patrzy. więc odpowiednia bielizna w takim momencie obowiązkowa. albo w tej pięknej bieliźnie odpowiednio długo szukam czegoś do ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×