Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaffior

osobniczki kobietopodobne i identyczne z kobietami

Polecane posty

Gość kaffior

zanika kobiecość w tempie zastraszającym. Krecia robota środowisk feministyczno - homoseksualnych skutecznie pracuje nad zniszczeniem tego fenomenu kuturowego. Tak więc wkrótce kobiet nie uświadczysz ... będą tylko osobniczki kobietopodobne i identyczne z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
jestem sobie czlowiek, plci zenskiej, a jesli ktos w zwiazku z tym oczekuje ode mnie jakichs okreslonych cech psychicznych... to jego problem, nie moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak kobiecości albo raczej jej ograniczenie nie wynika z działań feministycznych a raczej z wygody i tempa życia. a poza ytm co rozumiesz przez brak kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffior
kobieta musi się różić od mężczyzny - ja nie jestem gejem więc jeśli u kobiety dostrzegam cechy męskie omijam taką uczuciowo i seksualnie. Geje - a więc mężczyzni o zagubionej tożsamości - i stowarzyszone z nimi feminiski - a więc osobuy niepewne swej tożsamości - od conajmniej półwieku zamazywały róznice między płciami. Wspomijmy choćby wylansowaną przez znanego geja Andy Warhola modę uniseks. Wtedy to ciekawilo i bawiło ale z perspektywy dnia dzisiejszego widać, że był to fatalny kierunek, który zaowocował pokoleniem niekobiecych kobiet i niemęskich mężczyzn, a gejom w to graj bo wydają się w takim świecie mniej zdewiowani. Kobieta musi być kobieca aby była kobietą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka to kobitka
a jeśli nie to facio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordzior
najgorsze to jak one sobie te wszystki eplastiki wpychają do ciała myślac, że to z nich uczyni kobiety - po prostu zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiedz
czym dla ciebie jest ta kobiecosc kafior co niby sa te meskie zachowanie ? okresl sie i podaj swoje wyznaczniki kobieciosci moze co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffior
kobieta w szerszym znaczeniu to ktoś delikatny, wrażliwy, urokliwy, uczuciowy, powabny, z gracją ... pragnący rodziny. kobieta w węższym znaczeniu to ktoś chodzący w sukienkach, w czułenkach lub szpilkach, raczej wiotki, najlepiej z biustem, z długimi przynajmniej do ramion włosami, ciepły z seksapilem, nie przeklinający, ruszający sie i zachowujacy jak przystało kobiecie, spragniony partnerstawa, małżeństwa i macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordzior
a dla mie kobieta musi mieć wszystko na swoim miejscu i powinna się bać pająków i myszy inaczej to erzatz kobiety a nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumpek
kobitka to musi mieć fajne ciałko ale naturalne i zachowywać się musi naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilohika
to chore jest ! Zamiast mamić je wizją odmiany - przecież pozornej i krótkotrwałej - to lepiej im pomóc spojrzeć sobie prosto w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łagodna
jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaluca
Nie moge pojac skad to szkalowanie na kazdym roku feministek i homoseksualistow i posadzanie ich o wszystkie nieszczescia swiata. Prawda jest taka, ze prawie nikt nie zna ani zadnej feministki, ani zadnego geja, wiec chyba nie jest ich az tak duzo? Moze czas zrozumiec panowie, ze kobiety same z wlasnej woli wyzwalaja sie spod ograniczajacych je stereotypow, staja samodzielne i ze nie potrzeba zadnego spisu feministek, abysmy potrafily zyc i myslec niezaleznie od facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypcioch
feministki rozprzestrzeniły te głupiomądre tezy, że kobieta może co jej się żyw nie podoba. I may tego skutki - europa wymiera bo paniom się nie chce rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qumullo
a feministyczna cenzura aszaleje jak zwykle zniekształcając i kalecząc dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorella
a ja mam tylko 2 plomby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vileda DuActiva
Lorello - nie wazne plomby tylko "czulenka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×