Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastawiona

pożyczka pod zastaw..

Polecane posty

Gość zastawiona

Jak to działa? bo chciałam wziąć ale nie wiem czy to od razu się zastawia czy oddaje jakiś przedmiot gdy się kredytu nie spłaca?Może to głupie ale się nie orientuje w tym. Napiszcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coconut and milk
odświeżam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyczek pod zastaw udzielaja lombardy.Idziesz tam z jakimś wartościowym przedmiotem ktory chcesz zastawić,tam go oglądają i mówia ile mogą za niego dać.Podpisujecie umowę z terminem odbioru.Ty dostajesz pieniądze a przedmiot zostaje u nich.Potem tylko zgłaszasz się z pieniędzmi oddajesz kasę a oni tobie ten przedmiot który zastawiłaś.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaj jeszcze, że jest opcja przedłużenia przetrzymania przez lombard przedmiotu o kolejny miesiąc za jakąś cenę np. 30 pln w przypadku zegarka. Z drugiej strony, na rynku jest kilka instytucji w których pożyczki zastawiać nie musisz. Lombardy kojarzą mi się z podejrzanymi klimatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja753
Ja zastawiałam złoto w http://www.moneynow.pl/zastaw-zloto/ Wyglądało to tak, że wyceniono moją biżuterię, podpisałam umowę i po miesiącu odzyskałam złoto ale z tego co wiem to w razie czego można przedłużyć umowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutek123
Powiem tak, nie ma sensu bawić się w lombardy. To złodzieje :) POlecam pożyczkę w skarabeuszu np :) Tam są niskie koszta- w dodatku masz małą kwotę nawet do pożyczenia :) skarabeusz.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami trzeba... Ale jeśli już to tylko po pewnych firmach, znanych, po prostu żeby nie było przekrętu. Macie np. lombard77 i tam można zrobić choćby wycenę auta online - sprawdzicie ile za nie dostaniecie. A przypadkowe lombardy jednak odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosław547
Wszystko zależy od tego jaką kwotę pożyczki chcesz dostać i jaka Cię interesuje. Jeśli potrzebujesz małej gotówki to lombard może być rozwiązaniem, jeśli natomiast masz jakiś cel i chcesz większej to są firmy, które takich pożyczek udzielają np. http://janvest.pl/ Tutaj akurat są to pożyczki pod zastaw nieruchomości więc jeśli posiadasz i potrzebujesz większej gotówki to śmiało możesz się skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Bober
Pożyczka pod zastaw, to czasami jedyna opcja dla osób, które mają długi a chciały by uzyskać jaki kol wiek kredyt. Kilka ciekawych ofert w tym temacie znalazłam u nich https://www.speedcashpolska.pl Mój znajomy korzystał z takiej opcji, po czasie spłacił swoje zobowiązanie i jest "czysty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×