Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ROZPACZ TO MALO

PROSZE POMOZCIE TO STRASZNE

Polecane posty

Gość mloksaaa
ja to policzyłam, bez pomocy zadnych i mi wychodzi wrzzesień, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPACZ TO MALO
uciekam ale agneska prosze napisz mi jutro bede to odczytam dziekuje za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciii spokojnie
głupie pytanie - jest szanasa, że kto inny jest ojcem? Jeśli nie to nie przejmuj się niczym i zaraz w poniedziałek wnieś sprawę do sądu. Ustalenie ojcostwa to tylko formalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPACZ TO MALO
czyli to pazdziernik tak jak myslalam bo przeciez niemozeliwe jest ze odbylam stosunek 29 sierpnia we wrzesniu mialam miesiaczke a termin porodu na czerwiec 29 czyli sam koniec to chyba bzdura jakas wiec dobrze mu mowilam ze w ciaze zaszlam miedzy 3 a 7 pazdziernika mam racje dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obliczasz termin porodu to do daty ostatniej miesiączki dodajesz 3 miesiące plus 7 dni więc wystwrczy zrobić odwrotni i dodać jeszcze 14 dni i masz mniej więcej date zajścia .ja się wcześniej pomyliłam ,poprawka około 3 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPACZ TO MALO
tak wlasnie jest szansa ale z tamtym chlopakiem zerwalam dla niego ale ostatni raz z tamtym wspolzylam w sierpniu okolo 26 a 29 i z zabezpieczeniem a z tym moim ktory mial byc moja najeiwksza miloscvia w pazdzierniku od 3 do 10 wiec co mam o tym myslec juz sama nie wiem chyba sie zalamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPACZ TO MALO
jutro zajrze dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jesteś pewna to nie masz się czym martwić na następnym usg zapytaj sie ile tygodni ma dzidzia lekarz ci powie więc będziesz miała odpowiedz(mniej więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciii spokojnie
no to sprawa jasna - ten z sierpnia nie może być tatusiem. Mozesz pogadać z tym swoim, ale jeżeli to nic nie da zgłoś sprawę do sądu. Będzie ok, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest straszne
Ma podstawy do takich przypuszczen? Musisz sama o tym wiedziec jezeli jestes az tak pewna ze to on,bo z nikim innym nie mialas sexu to dlaczego panikujesz i usilujesz mu udowodnic ze to jego dziecko?? Gdybym byla w Twojej sytuacji i wiedziala ze tylko o JEDENGO chodzi to po pierwsze kopnelabym go w dupe za tchorzostwo ,po drugie poczekala do urodzin i wtedy zrobila ustalenie ojcowstwa ale jak jest naprawde wiesz tylko Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciii spokojnie
Jeżeli mój mąż podejrzewałby, że nasze dziecko nie jest jego, to nie wiem co bym mu zrobiła... To dokładnie tak samo, jakby powiedział: " Puszczasz się k...o i nie wiesz z kim masz dziecko". Sorry, ale tak to dla mnie brzmi. Miej szacunek do siebie, nie pozwól się tak traktować. A do sądu podaj, dziecko musi mieć za co żyć. AXN -> taaaa, bo facet akurat takie rzeczy wie, poprostu wyczuwa drgania płodu przez penisa... I jeżeli to jego dziecko to penis drga na boki, jeśli nie to w pionie. Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam termin na 29 czerwca
hej! i ja wiem ze poczelam moja dzidzie 5 pazdziernika. ostatnia miesiaczka 24 wrzesnia. ale mialam regularne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy
do zapłodnienia doszło miedzy 20 wrzesnia a 6 pażdzirenikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to świniee
Tak bardzo zależy Ci na dacie to znaczy, że spałaś z kimś prócz niego?? Jak dziecko się urodzi pozwij drania do sądu o alimenty, pewnie będzie chciał badań wykonasz je i będziesz miała alimenty na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPACZ TO MALO
jestem udalo mi sie na pol godzinki do kafejki dziekuje wam wszystkim za pocieszenie to jest jego dziecko tak jak wspominalam ostatni raz spalam z bylym chlopakiem okolo 26 sierpnia potem mialam miesiaczke we wrzesniu tylko nie pamietam kiedy ale czly wrzesien z nikim nie spalam potem okolo 3 4 5 6 7 pazdziernika wspolzylam z tym draniem ktory juz nie jest moim chlopakiem a miedzy 27 pazdziernika zrobilam test ciążowy i okazało sie ze jestem w ciaży . 14 listopada mialam usg gdzie lekarz powiedzial ze jest to mniej wiecej 7 tydzien ciazy wiec to chyba pazdziernik prawda wiec ja nierozumiem czy on nie umie sobie policzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu bym powiedizała jemu - słuchaj jak mi nie wierzysz to jest takiego coś jak DNA i wszystko będizesz miała jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaraaa
Ty też jesteś nieźle zakręcona, po miesiącu znajomości wskoczyłaś facetowi do wyrka, mogłaś się chociaż zabezpieczyć. Dobrze przynajmniej, że rodzice Cię przygarnęli. Moja mama jak zaszła w ciążę została porzucona przez faceta, rodzina się jej wyrzekła, ale jakoś wychowała mnie na ludzi, szczęśliwie wyszła za mąż i urodziła mi siostrę, więc pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×