Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia 24

dzidzi jest zbyt nisko?????

Polecane posty

Gość mamusia 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynada
Odnosze nieodparte wrecz wrazenie, ze ktos tu probowal zadac jakies pytanie, moze nawet szukal pomocy ale niestety... nieznajomosc jezyka polskiego bedzie spora przeszkoda w osiagnieciu tego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynada Ty nie bądź taka hej do przodu :P każdemu się czasami zdarza niechcący wysłać posta bez treści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynada
ponioslo mnie po przeczytaniu n-tego takiego posta... ale juz przywoluje sie do porzadku bo zobaczylam calosc na drugim topiku o tym samym tytule... wiec spiesze tam odpowiedziec i pocieszyc autorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehi
Cytrynnada swietny post, uśmiałą się na maxa!!!!!!!!!!!!!buheheheheheehehe, nadal sie śmieje!!!!nieznajmośc języka polskiego buhehehhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem że udało Ci się go przeczytać :D:P a pocieszyć nie umiem bo tematyka ciąży jest mi obca jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynada
mamusia24 - skasowano tamten topik wiec odpowiadam Ci tutaj. Tez czasem mialam wrazenie, ze moje dziecko jest tak nisko, bardzo mnie to frapowalo.. Mysle jednak, ze nie masz sie co martwic. Wydaje mi sie, ze wszystko jest w porzadku bo nawet przy usg gin przyklada sonde niziutko. Jednym slowem wszystko wskazuje na to, ze dzidzius ma prawo tam byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehi
Cytrynnada swietny post, uśmiałą się na maxa!!!!!!!!!!!!!buheheheheheehehe, nadal sie śmieje!!!!nieznajmośc języka polskiego buhehehhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×