Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mandylia

Najadłam się jak świnka...

Polecane posty

i nadal jestem głodna:( przed śniadaniem pół litra wody mineralnej z cytryną Śniadanko:2 kromki chleba razowego posmarowane cienko margaryną,dwa plasterki sera żółtego ,pół pomidora..,jogurt danone biszkoptowy,zielona herbata 2 szklanki wody mineralnej 2 śniadanie: 4 małe,czekoladowe jajka wielkanocne:D 2 szklanki wody mineralnej obiad:zupa jarzynowa w małej miseczce z dodatkiem bazylii 2 danie:dwa i pół gołąbka:((bez mięsa,z ryżem i pieczarkami) godzinke po obiedzie dwa małe ciastka czekoladowe,zielona herbata godzinke póżniej było:25 minut na steperze i dwa filmiki zaawansowanych ćwiczeń tamilee webb na brzuch(razem trwaja pół godziny). po ćwiczeniach dwie szklanki wody mineralnej i ..kolacja: trzy kromki chleba razowego posmarowane serkiem bieluchem i jedno jajko na twardo,do tego kostka czekolady:(. oooo,już głodna nie jestem.Jem tyle,bo jestem przed okresem(już się mi spóóżnia 1 dzień) i muszę się trochę poopychać,bo inaczej nie dostanę..:( Nie jestem na jakiejś specjalnej diecie,jem normalnie i ćwiczę codziennie,sumiennie:)unikam tylko jadania zbyt obfitych kolacji:((dziś taka była) i obżerania się wieczorami. Jednak już nic nie zjem ,a pójde spać koło 23. Myślicie,że zjadłam za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farmerka63
Kobieto! Szczupłaś jak łania! Co Ty wiesz o odchudzaniu... i o nadwadze! Ja bym sobie odpuściła na Twoim miejscu te słodkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgfsdg
Ooooo jak ja uwielbiam danone biszkoptowy!!!!!!! :) Ja byłam tydzień na diecie 500-600 kcal ale dzisiaj zjadłam dość spory obiad i jutro muszę zaczynać od nowa :O a ważę gdzies tak samo co ty... wydaje mi się, że za dużo nie zjadłaś ale ja bym odpuscila sobie te jajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) No właśnie ze słodyczami przesadziłam;),taka szczuplutka to nie jestem,ale gruba to tez nie.., nie chcę przytyć:(. dsgfsdg-500,600kcl??????????????????,jejku,ja bym chyba umarła na takiej diecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz dlaczego jesteś głodna ?! a no dlatego, że ta kostka czekolady czyli cukier spowodowała wzrost poziomu insuliny we krwi przez co zwiększyłaś sobie łaknienie :O dlatego najlepiej na noc nie wcinaj słodyczy.... ....choć kosteczka czekolady kalorii i dora jest na świetne samopoczucie tylko nie na wieczór 🖐️!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcsveevwv
a kogo to obchodzi babo co ty zjadlas???? ksiazkowy przyklad idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...możliwe szyszunia:D sdcsveevwv -jak Cię nie obchodzi,to po co tu wlazłaś/eś:P.To,że tu jesteś świadczy o Twoim idiotyźmie.Poza tym sprawdź dokładnie,na jakim forum się wypowiadasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka dietmanka
ściągnij sobie z www.jedzdobrze.pl program Dr.Dietman on ci sprawdzi czy jesz za mało, czy z dużo, czego za mało lub za dużo (witamin, minerałów itp), i najważniejsze - pokaże od czego w jadłospisie możesz tyć! potem wystarczy powoli eliminować te produkty z menu i już jesteś chuda uwierz - jak zobaczysz co taka jedna kostka czekolady może zrobić to ci się jej odechce ja tak miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak89
Ja mimo iż jestem na diecie plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl plus ćwiczenia to mam jeden dzień w miesiącu że po prostu chce mi się jeść ciągle i mieszam wszystko ;) mam tak przed okresem i nie jestem w stanie nad tym zapanować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×