Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stresiątko

Mamy,poradzcie mi!!!

Polecane posty

Gość stresiątko

Musze iśc do pracy(sytuacja finansowa tego wymaga).Mam synka ktory niedawno roczek skonczył.Problem w tym, że on nie chce z nikim zostawać.Płakał, jak chciałam go z teściową zostawić, kiedy musiałam wyjść ostatnio, to co bedzie jak go oddam do żłobka czy zostawię z opiekunką?? Napiszcie mi dziwczyny, która miała podobny problem, i jak to rozwiązała? Wiem, ze wiele dzieci na początku płacze, a potem sie przyzwyczajają, ale ja boje sie że z moim synkiem może byc inaczej..:( Jeszcze jednen problem: w jaki sposób odzwyczaić smyka od piersi? Starsznie się do cycusia przywiązał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha-niech się uczy
samodzielności> Boże, co za głupek! Jedyne co przychodzi mi na myśl, to żebyś przez jakiś czas była razem z tą osobą, która opiekuje się dzieckiem. Najpierw wychodź do kuchni na pół godzinki, potem wyskocz do sklepu na rogu... i tak stopniowo przyzwyczajaj go do bycia z druga osobą. Powodzenia! I tak kiedyś musiałas stawic czoła temu problemowi. Zawsze jest trudno - naewt jak dziecko ma 4 lata, jak moje :) Ale w końcu oboje to przezyjecie. Na pewno 🌻 dla ciebie i 🌻 dla dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha-niech
dobra robota moderatorki, tylko trochę mój wstep nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresiątko
Dzięki moderatorce i dzięki za odpowiedż hahaha🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×