Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stralka

!!!!!!!nadmierna potliwość pomocy!!!!!!!

Polecane posty

Gość stralka

mam wielki problem.Strasznie sie pocę pod pachami.Nie jest to pot śmierdzący raczej bezwonna woda.Nie wiem czym to jest spowodowane.Nic mi nie pomaga.Stosowałam bardzo du żo środków,miedzy innymi słynny antidral po którym mam uczulenie i wysypkę.Jestem osobą dbająca o higiene.Biore prysznic 2 razy dziennie.Pachy musze myc nawet do 5 razy dziennie i tym samym przebierac odziez.Co jest ze mna nie tam .Czy ktoras z was ma coś podobnego.Jest to strasznie krępujące i nie wiem jak sobie z tym radzic.Może którejś z was pomogły jakieś leki które i mnie mogą pomóc.Już mam dosyc tych wiecznie mokrych pach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
pliss.naprawde potrzebuje rady.Nie wierze ze zadna z was nie ma takiej dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyperspirant
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
nic nie pomagaja zedne antyperspiranty,dezodoranty kompletnie nic,plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idż do dermatologa
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
dermatolog to lekarz od problemow skornych chyba raczej???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ci pomoże
????? albo idź do lekarza ogólnego to ci da odpowiednie skierowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
to wszysko wiem,ale czy ktoras z was moze cos stiosowala na ta przypadlosc co jaj mam i jej pomoglo ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie idziesz do lekarza
też się poce...ale na to stosuje prysznic - latem ewentualnie talk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszja mam podobnie
mam jeszcze kilka kolezanke ktore tak maja bardzo czesto jest to na tle nerwowym,nawet jak niby sie nie denerwujesz,to jednak centralny uklad nerwowy wie swoje,czegos mu tam brakuje no i jak zaczyna szalec to tak to wyglada jesli masz to od czasu jak zaczelas zazywac tabletki anty albo jakiekolwiek leki hormonalne to moze byc przez to zdarza sie to tez osobom ktore chodza czesto do sauny i/lub regularnie trenuja,po prostu organizm sobie tak temperature reguluje jesli zdarza ci sie to rowniez w nocy,to moga byc pasozyty albo candida jesli masz to od jakiegos czasu,od czasu jak zmienilas prace,szkole,tryb zycia-bo to moze byc tez sygnal przeciazenia organizmu toksynami-zarowno od stresu jak i odzywniania itp obawiam sie ze "normalny" lekarz ci nie pomoze,ja jeszcze nie spotkalm kogos z tym problemem komu by lekarz powiedzial cokolwiek innego poza-na to sie nie umiera,przejdzie itp aha,moze to byc tez spowodowane zla praca nerek lub jesli towarzysza temu tez inne objawy,to moze byc tarczyca-poczytaj sobie o tym,objawy przy nad/niedoczynnosci polecam wizyte u SPRAWDZONEGO specjalisty medycyny chinskiej,tybetanskiej lub irydologa i homeopaty polecam poszukac na forum gazety pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
ledwo umyje i osusze pachy,zaaplikuje dezodorant lub antyperspirant a one juz sa mokre i oblewaja mnie poty.szlag mnie trafia wlasnie wybieram sie do lekarza i prosze nie piszcie mi dlaczego nie idziesz bo ja wlasnie ide.mam tylko pytanie i ciekawi mnie co wam na top pomogło???? to jest moje pytanie na tym forum,bo ze lekarz moze pomoc a nie mosi to wiem ,wiec jakie leki bralyscie ktore wam pomogly???/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
nie stosuje tabletek anty nie zmienilam przcy , nie mam stresujacego trybu zycie pracuje sama u siebie.Nie wiem co jest zemnm nie tak gdzie moge zasiegnac porad o medycynie chinskiej czy tybetanskiej???? pierwsze słysze zeby to moglo pomoc.Zazwtyczaj slyszalam ze mam zaburzenia hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stralka
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość games
Ile masz lat????????🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz ci pisalam
ze to moga byc takie zaburzenia ja mialam tak jak ty,pozniej na jakies 2 lata sie tego pozbylam ale teraz znowu jest troche gorzej u mnie to bylo na tle nerwowym polaczone z klopotami z tarczyca (na co nawet nie wpadl zaden z 6 lekarzy u ktorych bylam,wiec do lekarzy nie mam ani zaufania ani szacunku) wyleczylam sie lekami homeopatycznymi i takimi kuleczkami od lekarki z tybetu,ale nie leczylam sie w polsce,wiec nie znam tu dobrego specjalisty,ale jak poszukasz to kogos takiego znajdziesz na forum gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiiiiii
Na allegro byl (bo nie wiem czy jest jeszcze) super środek na nadpotliwość- 20% chlorek glinu w postaci żelu, w Polsce niestety niedostępny. Jeśli tego nie dostaniesz, to spróbuj Etiaxil- dostępny w aptekach ( dla mnie jest lepszy niż antidral). A jeśli już wszystko będzie zawodzić to pozostaje botox lub sympatektomia piersiowa(ETS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to zabrzmi śmiesznie, ale mam nadzieję, że z higieną nie masz problemów(bez obrazy), zbadaj poziom hormonów, stresu, a jeśli z tym jest ok. idź do dermatologa, na zastrzyki z botoxu(tak, tego który wstrzykuje się na zmarszczki). pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze
a czy ma ktos z was tak, ze poci sie tylko w pracy/szkole, gdzies gdzie sie przebywa z ludzmi obcymi, a w domu sie nie poci, bo ja tak mam i nie wiem co robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze
niech ktos cos poradzi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkaaaaaaa
no własnie ja tez tak mam, że poce się jak gdzieś wyjdę, a w domu nie.Jak temu zaradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorkaaaaaaa
A jak sobie z tym poradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia226
Hej ! Miałam podobny problem. Pociłam się niezależnie od tego czy na dworzu było plus czy minus 30 stopni. Teraz stosuję Etiaxil i nie pocę się wogóle. Stosuje się go 2 razy w tygodniu na noc a efekty są rewelacyjne. Jest dość drogi (ok 50 zł) ale efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez slyszalam ze Etiaxil jest super,od mojej kolezanki i jej mamy,stosują go. Ja osobiscie cierpię na identyczny problem,poprostu identyczny!!jak ty Stralka (dziwny pseudonim..)i wlasnie sie zastanawiam nad tym Etiaxilem. Ale ja juz jestem jakos zrezygnowana,to jest takie nienormalne ze nie mam sily. Chodzę tylko w rzeczach i kolorach,na ktorych wiem,ze nie bedzie widać jak sie spocę(bo wiadomo ze plama bedzie,i to ogromnna, niewazne ze -40stopni..)co oczywiscie bardzo ogranicza mozliwosci zakupowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystyczna
rewelacja. uzylam wczoraj pierwszy raz. nic nie piekno nic nie swedzialo. za to rewelacyjnie zadzialalo. w ogole sie dzisiaj nie spocilam i zobaczymy jak to bedzie dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystyczna
mowa o antidralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryssssiaaaaaaa a
DZiewczyno, nie ma sie nad czym zastanawiac. BIegnij do apteki po ten antidral. Ja jak kiedys tu o tym przeczytalam to od razu po niego poszlam i uzylam na noc. OD tego czesu nie mam juz tego problemu. Nie musze chodzic w czarnych rzeczach, nie musze sie wstydzic, czuje sie swiezo. Jak zaraz nie wjdziesz z domu, zeby go kupic to chyba nie jestes na tyle zdesperowana :) Ten kto stworzl taki antidral. Jestem mu wdzieczna bez granic. Pozdrawiam milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...lak
A co to takiego ten antidral czy mozna go kupic bez recepty?...ile kosztuje? zazywa się go doustnie? czy można go stosować w wieku14 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zdesperowana
Dziewczyny, kupić antidral, od golenia pach odczekac jedną dobę i użyć raz troszkę a potem na drugi dzien wiecej i bedzie ok. Ja tez mam wrazliwa skore, troszke mnie pieklo, ale nie zwracam na to uwagi. Wiem, co to znaczy pocić się nadmiernie, bo ja miłam plamy az do pasa. Przeczytalam gdzies tutaj ze antidral tylko na noc. Ale nie wytrzymalam i tylko 1 raz uzylam na noc, pote na drugo dzien po poludniu na 3 godziny, potem kapiel i na impreze. I nie bylo zadnych plam!!! A potemco 2 trzy dni, kiedy mam ochote, miniumium trzy godzinki. dziala, dzis uzylam na stodpy, się zobzaczy:-) . pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×