Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flore

po jakim czasie idziecie do łóżka?

Polecane posty

nie wiem mężatką nie jestem, choć raz byłam blisko popełnienia małżeństwa:P:D hehe no a jak powiem, że pana też lubię związać i robić z nim co tylko mi przyjdzie do głowy to co powiecie chłopaki:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie jak męzuś mnie tak mocno trzyma za raczki i jest taki troszke brutalny..:p podnieca mnie to zajebiśćie..ale też nie miłam jeszcze zwiazanych raczek..:p trza spróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coż za perwersja..:p ale coż..2 panów mogło by mnie bzyknąć..:p za to 2 panny do łóżka bym nie wpuściła..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolałbym z dwoma pannami (choc nie koniecznie pannami) powiedzmy kobietami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorrąca mogę
Ci zaczepić??? nie wiem czy bedziesz na tyle uczynna wobec mnie ale mam do Ciebie kilka pytan:) ps jestem kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorrąca mogę
zaczepic znaczy ze jestem ciekawa opinii na jeden interesujący mnie temat a Ty chyba cos o tym wiesz... tak mi sie wydaje bo czytam Cie juz od dłuzeszgo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie \"kogucik\" nie stanie bo nie mam..ale kisiel to po nogach już cieknie na samą myśl o bzykanku..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham pytania sznownej tajemniczej damy:P ja tam chcę czworokącik:D:D:D:D dla każdego coś miłego się znajdzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to 5ciokąt:D byle nie więcej niż 10ciokąt bo sie zrobi bajzel i w ferworze walki któryś pan nie włoży gdzie trzeba unieszczęsliwiając innego pana:D a tego byśmy nie chcieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie bym sie przyłączyła jak tylko któryś by chciał mnie tak brutalnie związać i zerżnąć..:p albo wszyscy panowie na raz..?? oooooccccccchhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seksi jak będzie pięciokąt to wszyscy do jednej dziurki nie będą się pchać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorrąca mogę
jesli Ci to nie robi różnicy to wolałabym nie tu.... jak tylko będę mogła to napisze maila, jesli mi wolno? Dzieki za odzew👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje po co rozwiązywać..dać pić..najlepiej własnego soczku....:p i spowrotem do dzieła..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×