Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczesliwaania

Jeśli mam tak dalej żyć ... to wolę umrzeć.

Polecane posty

Gość nieszczesliwaania

Pomyślałam sobie pewnego dnia: "Gdybym schudła to w końcu byłabym szczęśliwa i za nic w świecie nie przytyłabym znowu." A jednak ... jak świnia pochłaniam tony, tony! słodyczy i nie ma już śladu po diecie którą z genialnym efektem zresztą, kataowałam się 3 miesiące. Schudłam 15 kg a teraz wróciłam do poprzedniej wagi z nawiązką ... jak się pozbierać? Pomóżcie. Moja psychika siada, a może nawet siadła już dawno. Nie daję sobie rady. Potrzebvuję pomocy i rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chudnij
aby byc szczescliwa, badz szczescliwa to i schudniesz. Widocznie te 15 kg nie przyniosly ci wypragnionego szczesci, wiec jak widzisz twoje szczescie nie zalezy od kilogramow. Ale byc moze twoje kilogramy zaleza od szczescia!!! Pomysl nad tym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolin ka
a ile wązysz i masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolin ka
a tak nawiasem ja robie odpier.....olec podobny do twojego ale na odwró czyli chcę utyć bo się ze mnie smieją ze jestem chuda, jem jak swinia i nici.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaania
Waże teraz 75kg i mam 165cm wzrostu. Nie potrafię wziąśc się w garść, dość mam zaczynania diet od poniedziałku ... Nic mi nie wychodzi, wyglądam fatalnie i nie mogę nic z tym zrobić. Takie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin ka
wiesz co Aniu ja mam 162 cm i 56 kilo wyglądam chudo serio nie wiem ,nie wazysz tak duzo chyba! bo ja chce 10 kg utyc jeszcze.Myślę,że nie jest tak źle! Powiem CI a próbowałaś diety np 1000 kal dziennie? no bo to chyba trzeba systtematycznie nie uważasz? a nie,że w 2miechy rzucasz 10 kg a potem na jedzenie się rzucasz. Ale np jestes otyla na brzuchu i udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin ka
Ania musi zrzcic kilosy a nie depresje leczyć bo ma depresje przez nadwagę ,tak kapuję..... no ale ja nie wierze,ze 75 kg to duzo kurde ,ja mam 56 to wkolo slysze,ze jestem chudzielec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi Karolin ko
ale twoi znajomi oszukują cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalllllllaaalallalaa
ile kosztuje deprim??nie mam juz na nic sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwaania
Powiedzcie coś więcej o tych tabletkach DEPRIM ... może rzeczywiście te wszystkie moje problemy mjaą jakieś podłoże psychiczne. One są na receptę? Ile kosztują? Najgrubsze u mnie są nogi, brzuch taki sobie ... Już sama nie wiem co robić. Nie daję sobie rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evka632
Nie jestes sama!!! Ja tez mam taki problem, nie lubie patrzeć na siebie w lustrze!! to jest okropne! Inni nie mogą tego nie zrozumieć, ale ja tak juz mam!!! Uważam, że gdy schudne będę szczęśliwa, piękna, itp. Bardzo chciałabym schudnąć-this is my dream! A moze trzeba sie tak raz porządnie zebrać!! A co! Pokazać wszystkim, a najważniejsze-pokazać sobie, że potrafię zmierzyć sie z tym problemem!!! Ja (oczywiscie) po świętach zaczynam glodówkę i to mi tylko pomaga! Bardzo duzo czytałam o niej, wiem o co biega. Ja albo sie obzeram na maxa albo nic nie jem! To drugie rozwi ązanie przypadło mi jak najbardziej do gustu:) Jesli tylko chcesz mozesz sie przyłączyć z jakąs inną dietką, ale możemy się wspierać nawzajem!! Uwierz mi, im wcześniej tym lepiej!!! Naprawde nie dołuj sie, to nie koniec swiata i tak jesteś bossem, że wcześniej tyle schudłaś!!! Pozdrawiam i czekam na odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallaaaalla
deprim na pewno nie jest na recepte ,bo reklamuja go w TV!! wie ktos w jakiej cenie i czy rzeczywiscie pomaga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój z drastycznymi dietami, tabletkami itd. Odstaw słodycze, fastfoody, nie jedz po 18tej i pij dużo wody. Weź się za jakiś sport, taki który lubisz najbardziej: pływanie, rower, aerobik. Nie katuj się liczeniem kalorii, bo wpadniesz w depresję, po prostu jedz zdrowiej. Zdrowe jedzenie nie oznacza listka sałaty i jogurtu na cały dzień, jedz to co ci smakuje a wiesz że jest zdrowe i mało kaloryczne. Jak raz na jakiś czas pochłoniesz hamburgera czy batonik, też nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×