Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Seniorita-22

--------Hugo Boss--------

Polecane posty

Deep red............czy intense?? który zapach wybrać?? mam dylemat wczoraj się nawąchałam jednego drugiego i sama nie wiem.... może mi ktoś pomóc w wyborze??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie mam fiola na punkcie zapachu PURE PURPLE wachalas moze?:Pale na dzien dzisiejszy nie stac mnie na niego😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znam tego zapachu:( chciałabym coś zmienić bo jak narazie to tylko Miracle LANCOMA używam bez przerwy i mi sie juz troche znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnę Deep Redem. Super zapach. Ale niedawno oszlałam na punkcie Intense :) Trudno, żebyśmy Ci podpowiedziały... wszystko zależy od ciebie i od tego, który zapach po prostu bardziej ci się podoba, a skąd my mamy to wiedzieć? :D Pozdrawiam głeboko-czerwono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to skłaniałam się ku INTENSE , taki słodki a zrazem delikatny...ale po jakimś czasie jak wietrzeje to dziwnie pachnie, znowu deep red na początku nie za bardzo ale później jest superrr.... wiem ze nic nie wiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie bardziej przemawia Hugo Boss-Deep Red i to właśnie z tych dwóch ten kupuję na zapachowiec.pl bo szkoda mi pieniędzy na oryginał jak mogę mieć dobre perfumy w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×