Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pustaczki

nienawidze pustych rozowych lasek!!!

Polecane posty

Gość pustaczki

jak widze taka 165-170 z bialymi wlosami lub czarnymi, solara na twarzy, tipsami, jeansami opinajacymi tylek , w kozakach 8 cm, w bluzuniach o 2 numery za malych to niedobrze mi sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe zielone i lubi serr
niedobrze z zazdrości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe zielone i lubi serr
bardzo ładna dizwczyna nie wiem co z niej jest z bazaru...jeśli chodzi o różową bluzkę to jej w niej bardzo ładnie...cóż niektórzy to ubiorą byle co z bazaru i im do twarzy w tym;) a niektórzy od projektanta i wyglądają jak strachy na wróble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże czerwone i smutne
nienawidzisz różowych lasek, bo sam/a plujesz żółcią. Co Ci te niunie przeszkadzają, niech sobie są. Dobre są jako tło dla kobiet z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupi topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sister of night
a co do tego ma wzrost:/ ja mimo, z esama ich nie noesze nie sadze, zeby tipsy decydowały o tym jaka osoba jest dana kobieta.Nie podlegaj zazdrosci. Co do 2 linka dziewczyna bardzo ładna a to rózowe to mysle, z enie bluzka lecz stanik.i co ona ma wspólnego z bazarem, bo chyba sie zgubiłam. To załosne, ze napawasz sie tu i łatach swoje kompleksy obrazaniem innych dziewczyn.Nie chopdzi tu tylko o opis, ale takze o branie linków-watpie, z ewyraziły na to zgode.Idz moze cis poczytac przyda Ci sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haftowany paw
ja też takich nie lubie , ale lubie takie pukac bo wiedza ocb i od wczesnej młodości zajmują sie ptakami. Przeraża mnie ich głupota , brak ciekawych zainteresowań, niska wiedza o świecie i o wszystkim , sposób rozmawiania blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haftowany paw
bo my tu ciociu gadamy o stereotypie przecież taka farbowana lalunia może być bardzo inteligentna i ciekawa , ale większość takich lasek nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taką jedną na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taką jedną na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor sam jest pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słow
a moze autor zazdorsci ze nie moze załozyc tych rozowych ciuszkow ha ha ha ha h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz kogoś konkretnego
na myśli???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgunia
Odwalcie się od autora! Ze nie lubi pustych lal to jego sprawa - takie jest jego zdanie. JAk wy takie lubicie to założcie swój topik np KOcham puste panny!. Jak slysze ze ladna dziewczyna i ze co z tego ze jest w rozowej bluzce to wydaje mi sie ze to wlasnie taka lalunia pisze. CO ma do zaoferowania dziewczyna ktora daje swoje zdjecie na internet w bieliznie i z wydymanymi ustami? Powiem wam ma do zaoferowania cycki i brak szacunku do samej siebie. i nie to ze ja nie lubie sie stroic czy cos aale nigdy nie przyszlo by mi na mysl wysmokoczyc w mini i bialych kozaczkach bo bym sie zrzygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolerancyjna____________
ja nie wygladam jak lala, ale nie moge zrozumiec dlaczego sie ich czepiacie??? co was obchodzi ich wyglad??? soba sie zajmijcie!!! jezeli tak was one draznia, to po co wlazicie na takie strony???kazdy ma prawo zrobic ze swoim cialem co mu sie podoba i nikogo innego nie powinno to obchodzic do cholery!!!! moja teoria jest prosta ( zaraz mnie tu zlinczuja) : JESTESCIE PO PROSTU ZAZDROSNE i tyle. no bo niby jaki moglby bys inny powod????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z tolerancyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy nawet przykład
czytałem ostatnio topik jakieś niuni została tak skrytykowana że byłem w szoku ale wiadomo chodzi o zwykłą zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie tzw. niunie
ja też rzygam prawie, jak widze taka wypacykowaną różową ścierkę - na zewnątrz tona makijażu, we włosach az gęsto od farby, za kilka lat od solarium skóra zmarszczy się jak na rodzynce, a w środku miernota umysłowa, pustka, brud pod tipsami i grzybica stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia z forum mnie rozbraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem każdy ma prawo ubierać się w co zechce.Pokazywać swoje zdjęcia komu tam zapragnie i robic ze swoim własnym ciałem co mu się podoba. Jednak.... Tipsy,różowy kolorek ubrań i wszelkie jaskrawe barwy ,nienaturalnie wyglądający balejaż,mocny(przesadzony)makijaż.,opalenizna z solarium..tego nie zaakceptowałabym..... u siebie...to po prostu nie byłabym JA:P. Nie podoba się mi taki styl i KONIEC;)Natomiast są dziewczyny,które założą coś różowego(od czasu do czasu) i nie mogę powiedzieć,żeby wyglądały tandetnie.Wszystko dla ludzi,byle z umiarem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AUTORKI TOPIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!111 TY IDIOTKO JAK KTOŚ MA CZARNE WŁOSY TO NIE ZNACZY ŻE JEST PUSTAKIEM, TY JESTEŚ PUSTA SKORO ZAKŁADASZ TAK DENNE I PUSTE TOPIKI!!!!!!!!!!CZYT TO CO NAPISAŁAS SWIADCZY O TWOJEJ INTELIGENCJI I BOGATYM WNĘTRZU????????NAPEWNO NIE, ZA TO WIDAC JAKĄ JESTEŚ MATERIALISTKĄ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×