Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nella

Papilio

Polecane posty

Szukam informacji na temat sukni ślubnych firmy papilio. Z tego co się orientuję to tylko sklep marrex w warszawie ma te sukienki. Czy któraś z was zna może jeszcze jakiś inny sklep? jestem z opola i do warszawy mam kawał drogi. Poza tym: ile te sukienki kosztują, bo w necie nie umiem znaleźć nic na ten temat - może źle szukam. Są taaakie piękne, proszę was help:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te stroniczki już znam niestety, niestety, bo nic się nowego z nich nie dowiedziałam, ale mimo to dzięki:) duży buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kobietki moze i ja napisze
Tak w evicie sa te suknie, chociaz przyznam, ze jak tam bylam to trafilam na bardzo niemila pania. Evita ma miedzy innymi kilka sklepow w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aischka
chyba będę mogła ci pomóc. właśnie szukałam zdjęcia sukni, którą wybrała sobie moja siostra. też tej firmy, i miałam duży problem. ale znalazłam... na jakiejś rosyjskiej stronie tej firmy!!! ale są adresy!!! Warszawa Salon «Marrex» Representation  of the firm, wholesales ul. Krucza, 46, tel. (022) 6286097 Bielostok Salon «Markiza» ul.Jurowiecka, 52  tel (085-) 6764200 Bielsko-Biala Salon «Centrum Mody Slubnej Ewa Sliwa» ul. 3 Maja,7 tel: (033) 8193038 Biala Podlaska Salon «Salon Mody Slubnej» ul. Sidorska, 84, tel: (083) 3424765 Walbrzych Salon «Flavie» ul. 11 Listopada, 1, tel: (069) 3436035 Gdansk Salon «Beauty» ul. Szeroka, 127, tel: (058) 5202307 Katowice Salon «Evita» ul. Shopena,6 , tel: (032) 2580777 Kielce Salon «Dexa» ul. Planty, 16B, tel: (041) 3449828 Krakow Salon «Maria Magdalena» Krakow, ul. Starowislana, 76  tel. (012) 4307202 Salon «Evita» ul. Kalwaryjska, 59  tel: (012) 6565522 Lodz Salon «Bellissima» ul. Sienkiewicza,4, tel. (042) 6301116 Mikolow Salon «Evita» tel: (032)7369595 Olsztyn Salon «Afrodyta» Olsztyn, ul.Staszica, 17/18, tel. (089) 5359624 Swidnica Salon «Flavie» ul. Budowlana, 8, tel: (074) 8560032 A tu podaję jeszcze tą stronke: http://www.papilio.ru/en/index.html powodzenia suknie są cudne!!! tylko w sklepach nie mają wszystkich modeli ze zdjęć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdeczne dzięki:) dowiedziałam się, że suknie papilio szyje salon w krakowie (chwilowo nazwa wyleciała mi z głowy) i chyba zdecyduję się na to właśnie, tym bardziej, że nie jest tak drogo jak w przypadku oryginałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Ja też będę miała Papilio, model jaroslava. Kosztowała 2650 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natknelam sie na kilka modeli tych sukien w salonie we wrocławiu. Akurat dziewczyna mierzyła jedną z nich, wiec zapytalam sprzedawczynię co to za firma, i powiedziala ze to papilio - i kosztowala 3500zł :-O Ale byla przecudna!!! suknia moich marzen. A ten salon miesci się w śródmiesciu, przy ul Jedności Narodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela82
Kupiłam ją w Bielsku-Białej na ul. 3-go Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadria
nella mnie tez intersuje suknie z kolekcji papilio z tego co widze ceny sa sytrasznie wysokie!!!czy pamietasz ta firmie co szyje takie suknie jesli tak to bylabym wdzieczna za maila kadria@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naina0017
Suknie tej firmy ma też salon Vique we Wrocławiu. ja mam do sprzedania taka suknię w rozmiarze 38. Kosztowała 2500. Rzeczywiście jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naina0017
Pomyliłam nazwę salonu - to jest Voque. Suknia, którą chcę sprzedać to "Emeliana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seva
z tego co wiem to jet to polska firma a nie rosyjska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abtar
Właśnie zamówiliśmy Jasmine czy jakoś tak :/ to jest ukraińska firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorientowana
To firma z Białorusi, o rety! ale Wam w tych sklepach wodę z mózgu robią. Firma ma siedzibę w Brześciu po inszemu Brest:) ,A sprzedaje swoje suknie w POLsce, na Ukrainie, w Czechach, Rumunii, Rosji,Angli, Irlandii, Estonii, Litwie, Łotwie, Niemczech, Norwegii, Kanadzie, Kazachstanie, Armenii, Libii. A adres to Brześć, Prospekt Maszerowa 17 :)))) I na tym koniec dyskusji skąd ta firma. w sklepach wam powinni mówić, żez kisęzyca by uzasadnić cenę:))). Ale suknie piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltala
abtar! Ja też chcę suknię Jasmin! Ile kosztowała i gdzie ją kupiłyście?! Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo ślub już w listopadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_55
Ja pytalam o Jamine i koszt to 2700 zl okolo. Biala trzeba zamowic przynajmniej 4 m-ce przed. A dziewczyny jak one wygladaja na sylwetce???? A w Irlandii nie maja chyba przedstawicielstwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apk
czesc ja miałam suknie papilio model 824 Gardenia - poprostu cudo, bardzo wygodna, lekka i oryginalna, polecam wszystkim bardzo gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha84
dziewczyny ja zamowilampapilio jasmine - w evicie w katowicach - za 2600, ecru, powiedzcie mi czyktoras robila wniej sobie zdjecia czy ta biala podszewka przeswituje i sie swieci czy cos? bo ja powoli lapie schize;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltala
Ja mierzyłam Jasmin w Krakowie na Długiej. Suknia piekna, jednak cos tam mi nie grało w talii, tam jakoś tak dziwnie było, prześwitywała halka czy coś. Ale to chyba kwestia tego, że na mnie była za duża (za krótki stan) i źle się układała. Ale suknia naprawdę piękna, zwłaszcza z welonem z koronki w takim samym odcieniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirrka
Suknie Papilio są piękne. Ja miałam model 708 z kolekcji 2007 i wciąż uważam, że to najpiękniejsza suknia ślubna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotka6kamilek
Suknia Jasmine to najpiękniejsza suknia jaką dotąd widziałam- niepowtarzalna, oryginalna, romantyczna, urocza po prostu :) Emanuje kobiecością i taką zwiewną lekkością, mogłabym na nią patrzeć bez końca. Ślub za rok więc mam jeszcze czas na przymiarki :) Czy któraś z was może powiedzieć coś więcej o tej sukni? Co z tą halką jest nie tak? Jak ta sukienka się układa na ciele? Czy jest ciężka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigosik
A ja planuję kupić model 826 Begonia. Tylko nie wiem jak z tymi cenami bo byłąm na razie w Krakowie to tam kosztuje ta suknia 2500. Druga która mi sie podoba to model 719 no i tu koszt 3300 troche powala...Moze ma ktoras z was do sprzedania ktoras z tych sukni?? ALbo nie orientuje sie moze gdzie w Krakowie mozna ja uszyc, jak wspomniala wyzej kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z firmą zetknęłam się podczas tourne po salonach, przymierzyłam i jestem zachwycona! tylko dlaczego suknia w Poznaniu kosztuje 4.700, a w Krakowie 3.500?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigosik
josawli - a jaką suknię planujesz kupić?:D Bo ja znalazłam swoją używaną za 800zł i się właśnie nad nią zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×