Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rybaaa

Co o nich myślicie?

Polecane posty

Mam 22 lata i kochanego męża. Jestem niebrzydka, taka normalna kobita, mam tam jakieś kompleksy jak chyba każda. Mąż mi xciągle powtarza jaka jestem śliczna i wogóle. Ale ja myślę, że facetom podobają sie chyba bardziej takie laseczki, buty na obcasach, solarium, włosy blond lub jakieś inne farbowane, tapeta na twarzy i td. Ja osobiście nic nie mam do takich panien, ale ciekawi mnie co o nich myślą faceci. Wolą takie laski czy raczej takie całkiem przeciętne, \"normalne\" babki. Co panowie? Wypowiadajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11133
jestem kobieta ale się wypowiem,myślę,ze mężczyźni lubią się oglądać za takimi laluniami jak opisałas ale za żonę wolą pojąć "normalną" babkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haftowany paw
Normalne na litość boską , takie malowane niunie są dobre na chwilę a takie normalne , inteligentne kobiety , które mają coś w głowie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie o wytapetowanych niuniach, ktore maja cos w glowie i sa milymi dziewczynami? Przeciez wsrod nich tez sa takie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie zależy od upodobań mężczyzny... aczkolwiek naturalność, lekko podkreślona:P wygląda przyjemnie... zacytuję 37letniego mężczyznę: \"najbardziej pociągąjącą i intrygującą jest inteligenta kobieta\" a z takimi aż nadto wyeksponowanymi, to jakoś nie bardzo widzę możność znalezienia wspólnych tematów do rozmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak inni faceci mają, ale mój T. brzydzi się wszystkim co sztuczne. Jak chciałam załozyć sobie tipsy, to powiedział że jak to zrobię to nie da się dotknąć, solarium dla niego to też be bo mu wtedy moje ciało jakoś inaczej pachnie, jedyne co toleruje u mnie to delkatny makijaż i naturalnie wyglądający balejage. Za takimi \"lalami\" też się nie oglada....woli naturalność. I z tego co obserwuję, to 11133 ma rację....do zabawy i szleństw \"niunia\" a za żonę normalna zwyczajna kobita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasemka mam, bardzo krotkie wlosy, solarka delikatna, dlugie pazurki ale nie tipsy tylko swoje wlasne - mam to szczescie miec swoje ladne, ubieram sie roznie - raz obcasik raz zupelnie plasko- bluzka raz carna, raz biala, bezowa, zolta, rozowa naprawde roznie, 168cm wzrostu, 63 kg zywej wagi, a moj maz szaleje za mna i oby bylo tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiąc, mnie odstarszaja takie panny! Wyglądają za dobrze, wiec pewnie to jakaś podpucha, niwelują sobie w ten sposób inne braki ;) ! Wszystko z umiarem... a nie: to ja Miss Świata - patrzcie na mnie! Odpowiadając na Twe pytanie wolę przeciętne \"normalne\" babki!!! Takie są najlepsze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja osobiście znam kilka takich, ale to właśnie ze środowiska męża. A jedną to znam bardzo dobrze, ostatnio sie przefarbowała na jasny blond i czarne pasemka. Jak dowiedziałam się, że wzięła za farbowanie 100zł to aż mnie ścisnęło. Nam ledwo na życie starcza, mamy jeszcze córeczkę i ja sama w życiu naie dałabym stówy u fryzjera. Dlatego mnie to poruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój kochany faktycznie nie bardzo się za nią ogląda, a ta robi sie na taka typową lalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laferme
no widzisz, Ty masz rodzine, męża, dziecko i jest fajnie - nawet jak czasami z gotówka cienko a ta laleczka co ma poza czarnymi pasemkami na glowie?? pewnie nic tak samo jak w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idzie wiosna i takie panny coraz czesciej widuje sie na ulicy. Ale wiecie co przecietne babki? one faktycznie nie maja nic w glowie, tylko balety i kolejni kolesie do podrywania. Kazda chce byc lepsza od siebie. szczescie ze trafilam na normalnego faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
jesli ktos ocenia kogos na podstawie wygladu, to tylko o nim zle swiadczy, ja znam zarowno glupie "lale" jak i glupie, jak to nazywacie, "normalne kobiety", wiekszosc wypowiadajacych sie tutaj dziewczyn marzy o tym, zeby kazda zadbana, pomalowana, atrakcyjna kobieta byla pustakiem, ale drogie panie, tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem skad ta niechec do takich kobiet. Czy jezeli ktos wklada rozowa bluzke i placi za fryzjera 100 zl (co jest dosyc niska cene za farbowanie z pasemkami, szczerze mowiac), to musi juz byc glupia baba, ktorej zalezy tylko na imprezach i podrywaniu facetow? Dlaczego tak bardzo ocenia sie ludzi przez pryzmat wygladu/zamoznosci/koloru skory/pochodzenia itd itp. Przeciez ludzie sa rozni. Znam wiele dziewczyn chodzacych na solarium, wymalowanych, z zawsze zadbana fryzura i czesto sa to bardzo fajne, wesole i silne psychicznie osoby. A glupich nie brak zarowno wsrod tych wytipsowanych jak i wsrod szarych mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi 72
Na pewno podobaja się mu takie kobiety, o których piszesz, czemu nie, facet jest wzrokowcem i co z tego... ......................, jednak kocha ciebie, wlaśnie ciebie :-D Życzę szczęścia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta własnie lala jest taka. Krąży o niej opinia ze jest pusta i sama tak uwazam, bo nie raz z nia gadalam i w ogole. Moze i faktycznie nie kazda taka lala jest taka ciemna,ale na akurat jej podstawie tak sądze. Bez urazy dla tych normalnych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzz
dokładnie...kazda "myszka" (nic nie mam do przecietnych kobitek) wmawia sobie, ze dziewczyny wysokie, zgrabne, opalone z długa blond czuprynka i pewnoscia siebie sa głupie, puste, łatwe i nadaja sie tylko na raz. a jest to tak wielka bzdura i tak idiotyczny stereotyp, ze jak czytam tego typu wypowiedzi to nie wiem czy smiac sie czy płakac:O ...wyjątkiem nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci z przyjemnością patrzą na sexowne kobietki, dlatego żona też powinna się starać być sexowną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy że laska
jest pusta?? na jakiej podstawie wyrabiacie sobie takie opinie? Chodzi o mały zasób słów czy monotematyczność? A moze to wy jesteście nieciekawe? Znam dziewczyne, która robi sie na 'inteligentną', okularki, starobabolskie ciuchy, a jest tak głupia, ze wzbusza uśmiech na niejednej twarzy, te z niunie po solarium w białych kozaczkach są przeważnie wulgarne tak jak ich wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelina
Nie ma tu różnicy kto jest spod jakiego znaku. Sam ubiór jeszcze o niczym nie swiadczy, ale jednak jesli ktos umie wysnuć z tego jakies wnioski, to czasami moze trafic w dziesiatkę :) Dla mnie nic gorszego nie ma, jak długie pazury-szpony :( Babki nie wiedza chyba, ze faceci tez tego nie lubią u kobiet:( To wybitnie świadczy o charakterze - głupia, apodyktyczna, zarozumiała ! Przeciez takie baBSKO NIE IMA SIE ZADNYCH ROBÓT DOMOWYCH O MYŚLI JENO O SWOICH SZPONACH. :( To co to za kobieta ? Najgorsze, że taka myśli, że wszyscy podziwija jej szpony. O tak podziwiają, ale jej ptasi móżdżek ! Te ekstra wymalowane i wytapetowane, tez tego móżdżku za dużo nie mają. Chłopo rzeczywiście potrzebna taka lalunia, ale wiadomo do czego i im o to własnie chodzi, żeby od razu zwrcić na siebie uwage dziwkarskim wyglądem. Inaczej by przecież na siebie nie zwróciły uwagi. Jeśli dziewczyna ma dobrze w głowie poukładane, tyo zwróci, na pewno zwróci na siebie uwagę mężczyzny, który doceni ją nie za wygląd malowanej lali, ale za jej przymioty charakteru. Dziewczyzny nie dajcie sie zwariować i bążcie NORMALNE NA WIOSNĘ :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokietowa
Hehe, ja mam 168 cm wzrostu, 61 kg zywej wagi(no dobra, mam troche za szeroki tylek), krecone wlosy i najlepiej mi w naturalnej oprawie. Dzisiaj poszlam z moim chlopakiem do centrum handlowego, byla jakas promocja i 3 blondyny ze skora w odcieniu podpiekana na solarium marchewka, w samych biustonoszach i majteczkach i oczywiscie butach na koturnach myly samochod. Moj chlopak sie prawie o drzwi nie zabil, tak sie gapil, potem rzucil mi kuszaca propozycja, ze tez bym sie do nich mogla przylaczyc. Jak mu powiedzialam, ze jestem za blada i nieco za tlusta do takiej roboty to mi tylko odpowiedzial "Aha, tez racja" i sie gapil nadal. Wczoraj mi powiedzial, ze we wszystkich spodniach mam za szerokie biodra, co sie skonczylo jego samotnym pojsciem na impreze, bo mnie tak wnerwil, ze zostalam w domu. Ale tez mi zawsze powtarza, ze jestem sliczna i ze mnie bardzo kocha, co widac najbardziej, kiedy obok niego przechodzi blondi w butach na obcasach i spodniczce nie zakrywajacej tylka. Tak wiec mi nikt nie wmowi, ze faceci wola normalne babeczki, nie wychudzone, ale i nie totalnie grube, oni sa z takimi, bo lepszy wrobel w garsci niz kanarek na dachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×