Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska_niunia

dziewica ma zimne rece

Polecane posty

mam pytanie odnosnie stereotypu ze dziewicama zimne rece. chciclabym sie dowiedzec czy jest on naprawde znany przez Was. niedawno powiedzialam do mojego faceta ze mam zimne rece i uslyszalam \"to dobrze, powinnas miec\". facet nie wie ze jestem dziewica ale moze sie domyslac wiec nie wiem czy on chce zebym byla dziewica czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iroaria
Jestem dziewca i mam zimne rece:D Czyli....zgadza sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona...
ciekawe.. nie styszalam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergo
mam zimne ręce - jestem dziewicą? :classic_cool: ...wtórną :P co Ty za bajki opowiadasz, dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ergo nie chodzi mi o to. po prostu spotkalam sie nie raz z takim kretynskim stereotypem. nie zapieram sie ze po prawda bo to glupota tylko chodzi mi o to czy ten stereotyp jest bardzo rozpowszechniony!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnoza
ale bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japierdole ale wy macie faze :/ matko jedyna dajcie dziewczynie spokój kurde...napisała ten topik po to by sie coś dowiedziec.. nie umiecie kurde odpowiedziec normalnie ... tylko jaja se robicie :/ więc... słuchaj to nie zależy od tego ... czy dziewica czy nie ... wiesz.. że plotki chodza ii ichodzą dalej i tak sie przekazuje.. może to prawda chodz w to wątpie nie słyszałam o takim czymś ale wątpia ok papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergo
a to przepraszam. Nie, w życiu aż tak durny mit (bo z pewnością nie jest to stereotyp) do mnie nie dotarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja odpowiem powaznie: zimne dlonie i stopy sa wynikiem slabego krazenia lub stanow lekowych i nerwicowych. Podobno tez dziewice nie pozwalaja sie dotykac w kolanko bo maja tak dzikie laskotki...teoria ma sie tu nijak do praktyki, podobnie jest z zimnymi rekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimne ręce to skutek
złego krążenia-ja mam zimne a dziewicą juz daaaaaaaaaaaaaaaaaawno nie jestem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska Nieziemska
Nnnooooo napewno maly seksik rozgrzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×