Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hamster

Spodnie damskie

Polecane posty

Jakis fetysz? Lubie dopasowane spodnie, bo mam fajna i kształtną pupę i lubię ją podkreślać, dlatego zawsze szukam dopasowanych spodni, bo wieksze mi poprostu zwisaja z tyłka. I nie prawda, że dopasowane spodnie są niewygodne. Owszem moga być, jeżeli ktoś wciska sie w takie spodnie na siłę, ledwo się dopina i wszedzie wyłazi ciało. I jak mówię dopasowane, nie mam na mysli takich, w któych nie ma jak się swobodnie poruszac, tylko dobrze leżące na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ja bardzo lubie
spodnie dopasowane do figury no i do tego muszą być biodróweczki.Dobrze w nich wyglądam i dlatego chodze.Nie cierpie szerokich workowatych feeeeee.Ale nie każdy tyłek wygląda dorze w takich spodniach,i nie kazdy sobie moze na takie pozwolić.Więc ubierajmy sie zgodnie z naszymi figurami małe spodnie nie wygladają dobrze na wielkim tylku z wałkami po bokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chetnie ubieram obcisle spodnie! Delektuje sie tym jak faceci na ulicy sie za mna ogladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Pańiom w obciśłych spodniach życzę udanego i szczęśliwego Nowego Roku 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła dziewczyna w tym linku. Szkoda że nie stoi tylko siedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRNEMO
Aktualny filmik z ZACHODU ! Tam to Laski potrafią się seksownie ubrać... (zeby tak polskie dziewczyny tak się ubierały jak ta laseczka, co ? :) http://youtube.com/watch?v=s5WBc801GRM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce kobiety też się ładnie ubieraję. Cudze chwalicie, swego nie znacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss sixty powraca
A po co mi tyle adresów internetowych! mnie interesują Panie które ubierają spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamdd55tgh
Ja raczej wole szerokie np szarawary orient-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
Troszkę dziwne pytanie:D Ale jak poważnie to poważnie. Ja uwielbiam. Czuję się wtedy tak swobodnie jak w dresach-oczywiście takie dżinsy na przykład. Moją ostatnio zdobyczą obcisłych spodni to te http://sklep.bhclub.pl/kategoria/spodnie/spodnie-model-844-black narazie najwygodniejsze jakie miałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle lat juz uplynelo, a temat jeszcze aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam spodnie! Uważam, że każda kobieta może w nich wyglądać seksownie, ale tez ważne, żeby były komfortowe! Od kilku lat już właściwie kupuję jedną markę spodni i jestem mega zadowolona. Są wysokie lub średniowysokie w stanie, więc nic mi nie wyłazi a do tego elastyczne, dobrze skrojone... W sumie to chyba nawet z czystym sumieniem mogę polecić: http://www.sklep.bettybarclay.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze tak Kobiety powinny chodzic w obcislych spodniach, a nie luznych jak dla facetow w ktorych wygladalybysmy jak wory. Chociaz powiem ze mialam z 2 razy takie na sobie i czulam sie jak jakis chlopak. Nawet nikt uwagi nie zwracal. A jezeli masz zgrabne nogi i tylek to obcisle spodnie obowiazkowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×