Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaającyy

Jak i gdzie wyrobić książeczkę sanepidu??

Polecane posty

Gość pytaającyy

Jestem z Warszawt, zupełnie nie wiem jak sie za to zabrac, gdzie sie wybrać.czy ktoś mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz isc to oddziału sanepidu np. na ulicę mokotowską, nie wiem czy to twoj rejon, ale mozesz tam isc. I tam powiesz ze chcesz wyrobic ksiazeczke, dostaniesz 3 pojemniczki na \"kaku\". Przez 3 dni po rzad musisz zapelnic pojemniczki mala iloscia próbki. Musisz przechowywac je w chlodnym miejscu np. w lodowce. Zanosisz je z powrotem do sanepidu i oddajesz do analizy. Po kilku dniach odbierqasz wyniki i idziesz z nimi do spcjalisty w sanepidzie on je zatwierdza i wystawia ci ksiazeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaajacyy
Dzięki, a odnośnie tego rejonu to skąd mam wiedzic, który jest mój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten najblizszy twojego miejsca zamieszkania:) ale mysle ze na mokotowska mozesz spoko uderzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogórek ogórek ogórek
Najfajniejsza z tego jest wizja przechowywania kupy w lodówce - koło mleka na przykad albo kolo szyneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz rulez
o jeżu. o loool. o nie... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze..
a nie trzeba przy okazji robic przeswietlenia pluc???? jestem w trakcie wyrabiania tej nieszczesnej ksiazeczki... mam pracowac przy zywnosci, wiec jak do tej pory mialam juz robione przeswietlenie pluc (25 zl w panstwowym przybytku:) ), oczywiscie czeka mnie od poniedzialku fascynujaca czynnosc noszenia kalu do sanepidu (60zl) i oprocz tego mam isc do lekarza pracy by za 30 zl stwerdzil ze jestem zdrowa... szlag mnie powoli trafia...... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enquax
Właśnie chcę się zabrać za wyrobienie książeczki... Da sie jakos ominąć prześwietlenie? Nie chce być napromieniowany, jeszcze świecić zaczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie nie wymagają prześwietlenia-wyrabiałam 2miesiące temu i nikt mi nie kazał go robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enquax
A napewno masz legalną? Praktycznie wszyscy moi znajomi za 5 dych kupują nielegalne... Ale ja się poprostu boje, 18 lat mam, odpowiedzialnosc karna za falszowanie dokumentow, wiec wole orginałke. Pozatym niektorzy pracodawcy chcą ją sobie zatrzymać na jakis czas... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ile kosztuje taka przyjemnosc wyrobienia legalnej ksiazeczki bo juz o reszczie dennych czynnosci wiem i ile sie na nia czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muesli z mlekiem
studenci za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka___
ja placiłam 57 zloty, czekała okolo 1 tygodnia na odbior, plus 2 złote placilam za ksiazeczke. i pierwszy raz slysze by studenci mieli za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvdfvbfb
ja place 130 za sam sanepid(3 probki, zadnych pluc i innych). TAK 1 3 0 ZL!!!!skandal. ciekawa jestem ile wezmie lekarzza podpis-30?50zl?wrrrrrr miejsce-slask, miasto-sasiad katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlop
warszawa. ul. chocimska 5. oddanie 3 próbek i badanie ich 111zł. Następnie pójście do doktora medycyny pracy kolejne 40zł. Najlepsze jest to, że tam na chocimskiej oczywiście nie ma takiego doktora i trzeba jeszcze go szukać. Dobrze, że to tylko raz w życiu się robi, bo od samego pisania szlag mnie trafia... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlop
jeszcze dodam, że na mokotowskiej nie można już składać próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalk
a z ta lewa ksiazeczka to gdzie mozna zalatwic?i pozniej sa jakies szanse ze sie zorientuja ze cos nie tak z nia jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murian
czy ktoś się orientuje czy można uzyskać duplikat tej książeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duplikatu nie uzyskasz bo niby jak? badania z sanepidu masz? jesli tak to szoruj do lekarza i bedziesz mial nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojaka haka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojaka haka
mozna zrobic badania w prywatnym laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parzted
Zawsze sie moga zorientowac, slyszalem ze robia kontrole, jak masz podrobiona to zgarniaja na komende

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! ja kupiłem książeczkę badań sanepidu za 80zł od gościa byla z wszystkimi potrzebnymi badaniami i mogłem ją dać ją tego samego dnia w pracy .załatwienie tego trwało kilka godzin, to znaczy zadzwoniłem rano pod nr 517 954 069 a odebrałem po południu gotową.polecam bo oszczędziłem sobie czasu, biegania, kasy i grzebania w kupie. wiem że można to z nim załatwić wysyłkę pocztą a co do kontroli to ja już miałem cztery i nawet słowa nie powiedzieli bo jak oglądałem moją i koleżki który wyrabiał normalnie to niczym się nie różnią.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgt61118991
kolego a ile płaciłes za taka usługe bez biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie, że tak sprytni jesteście, ale może warto byłoby sprawdzić stan własnego zdrowia? brak mi słów jak słyszę, że ktoś bez badań pracuje w gastronomii. prawdopodobnie dzięki komuś takiemu dorobiłam się kiedyś salmonelli - nie życzę tego najgorszemu wrogowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Muszę mieć jak najszybciej książeczkę sanepidowską , jestem z Warszawy z Bielan. Jak ktoś wie jak to można załatwić to dajcie znać na adres e-mail. MACIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×