Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BEATRISS

Wasz STYL??

Polecane posty

podobaja mi sie wasze wypowiedzi:):) wlasnie o to chodzi (przynajmniej mi sie tak wydaje) zeby kazda miala własny styl. ja niecierpie nudy i kocham sie zmieniac:) czasem siedze sobie w tramwaju i patrze na ludzi jak wygladaja. chyba najbardziej cenie sobie oryginalnosc i styl:):) miss uk:) zamiesc zdjecka bedzie ciekawie. i gratulacje za styl:D:D lubie takich ludzi ktory wiedza jacy sa:) we mnie kolejne zmiany ponoc jak to okreslikl moj wspolokator stalam sie bardziej \"what up?\" co kolwiek to znaczy :):) kiedys kochalam bojowki i szerokie spodnie i bluzy i topy:D a pozniej przeszlo mi to w jakas nijakosc teraz znowu mam swoj styl:):) calkiem inny :D ogolnie króluja u mnie jeansy rurki :D:D sweterki i sliczne bluzeczki:):) a naj wiekasza zmiana to to ze moje eitinsy i adidaski:P zastapily szpilki i sandalki. ogolnie kocham poroste rzeczy bez zbednych dadatkow kokardek swiecidelek czy czegos tam. nio i uwielbiam dodatki birzuterie torebki kocham to:):) nio i proste włoski (codziennie mecze sie z prostownica:P). perfumy to akurat zawsze wybieram z natchnieniem chwili czego mi sie czesto zdarza zalowac. wtedy kupuje rozowego adidaska i naprawiam straty:):) kiedys strasznie mocno sie malowalam fiolet roz niebieski. tera wlasciwie mam tylko brazowe cienie i staram sie byc naturalna:):) kumple na uczelni ostatnio po 2 latach zauwazyli ze mam piegi na nosie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen*
Miss Ukraina zajebiste wpisy,zgadzam sie z toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyoosha
nie wiem jak mogłabym nazwać swój styl. mam w szafie różne rzeczy - lubię dżinsy, mam ich dużo, i najczęściej jest coś do nich. "bieliżniane" bluzeczki, najchętniej z zary, zresztą 70% mojej garderoby pochodzi z zary, sweterki, różnej maści żakieciki i kurteczki ale nic sztywnego. buty - baleriny, pumy, japonki, martensy. tuniki, bluzy z kapturem ale kobiece nie te wielkie, torby duze, skórzane i eleganckie lub sportowe-wszystkie pumy. zapachy-calvin clein, dior,chanel, davidoff, kenzo.make up-lekki. lubie francuski manicure a biżuteria-tylko obrączka, latem jakiś brelok, korale nawet wieeelkie, bransoletki. no i zapomniałabym o sukienkach i spódnicach. latem nr. jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ! Nadchodzi lato..... Chyba dzisiaj pojde i kupie sobie COS !!!!! CARMEN* - dziekuje !!! Pozdrawiam, 3majcie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj em de czołzen łan
A ja ubieram przede wszystkim ciuchy z Zary i Promod,nosze sweterki i dopasowane dżinsy,lubie buty z lekkim szpicem lub z całkiem zaokrąglonymi czubkami (kwadratowe są nie do przyjęcia).Lubie wygladać dosyć skromnie ale jednoczesnie seksownie-zwłaszcza w lecie,kiedy zakładam zwiewne sukienki,albo mini z falbankami.Moje kolory to biały,błękitny,jasnozielony,brązowy,turkusowy,koralowy. Uwielbiam torebki i dobre perfumy.Zmieniam je ciągle,obecnie na pierwszym miejscu jest Lancome Miracle. maluje się cieniami w kolorze brązu,lubie mocno akcentować oczy,szminek nie używam,najwyżej błyszczyk. Jestem dość wysoka i szczupła,mogę więc wybierać w różnych krojach i fasonach. Noszę długie (do wysokości łopatek),brązowe,pofalowane włosy,nie farbuje ich,od jakiegoś czasu chodzę na solarium,ale nie spalam się za mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika b
a ja sie ubieram w ZARZE.Strasznie mi sie podoba ten styl i w BERSCE.ZARA I JESZCZE RAZ ZARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×