Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wysoka adelajda 183 cm

On jest dużo niższy ode mnie, czy mam go odrzucić?

Polecane posty

Gość wysoka adelajda 183 cm

Poradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Mam kumpele tez narzekała, sa razem......jak wam ze soba dobrze to chyba najwazniejse a co inni mysla czy mówia nie ma znaczenia. Ludzie z natury sa złosliwi, nie mozna przypodobac sie kazdemu, trzeba myslec o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka adelajda 183 cm
No ale on ma zaledwie 167 cm! Czy nie uważasz że to za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Dodam ze moj jest wielkosci ogrodowego gnoma z Niedersachsonii. Oboje stoimy gdy robi mi minetke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
no własnie złosliwi jak podszywacz wyzej ale sie usmiałam......prawda ze złosliwoscia ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje najpierw
sobie mozg odrzucic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna rozumna
Odrzuc go. Na co ci taki karzelek. Zero poczucia bezpieczenstwa, zero poczucia kobiecosci. Tacy faceci to kaleki. Nalezy ich omijac z daleka bo sa nic nie warci. Ot takie kurduple. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje najpierw
tobie również przestrzep mózgu by sie przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze sie pod kiece schowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna rozumna
chyba "przeszczep" ty niedouczony i zakompleksiony kurduplu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przetrzepanie mozgu
co za imbecyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna rozumna
jestem głupim prostym niedorozwojem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoka adelajda 183 cm
No nie wiem, on jest taki uroczy i inteligentny. Ma ładną twarz i fajnie się uśmiecha. Prawie jak ideał, tylko że ten wzrost.. To trochę niesprawiedliwe że jeden jest niski a drugi wysoki. Wszyscy powinni być wysocy. Wtedy nie miałam bym takiego problemu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje np spojrz na takieg
takiego Danny de Vito, nieduzy a seksowny jak cholera, Brad Pitt wysiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz zadalas to pytanie, to znaczy ze ci ten nieszczesny wzrost przeszkadza...jesli nie zaakceptujesz tego faceta do konca, to nie bedziesz szczesliwa. moze poszukaj sobie wyzszego faceta? rewalacja jest miec 180 cm i chodzic w szpilkach :D polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że jeśli ci na nim zależy to powinnaś spróbować. ja byłam kiedyś z chłopakiem niższym ode mnie i było nam naprawde super. w tej chwili nie jesteśmy razem bo on nie wytrzymał głupich docinków ze strony kolegów oraz \" życzliwych\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgunia
Właśnie wysokie dziewczyny mają problemy ze znalezieniem odpowiedniego wzrostem partenera. JA sama mam 181-182 cm . I już niestety widze że chłopaka to ciężko jest mi znaleźć. Wszyscy są niscy. ALbo latają za niższymi pannami. Wysokie mogą im się podobać , bo nie zawsze mają odwage do nich zagadać, ale na związek to nie ma co liczyć w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwwdupel
wchodzę do kuchni, a kucharka akurat pierożki lepiła, patrzę, a ten do kucharki się dobiera, kurrrdupel taki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
Ja osobiście mam 162 cm ale nawet przy moim wzroście nie mogłabym byc z facetem co ma 167 cm :| Sory ale jak załozę wyzsze buty to mam tyle co on a ja tak nie potrafię, moj facet musi byc jeszcze wyzszy, wlasnie cos koło Twojego wzrostu. A juz calkiem dziwnie bym sie czuła na Twoim miejscu z takim facetem, kobieta o 183 cm powinna szukac faceta okolo 190 cm zeby mogła swobodnie obcasy nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonima galowa
a najdziwniejsze ze wlasnie takim niskim sie podobaja wysoki.. sama mam 177 i wiem cos o tym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
No wiesz, jak ja bym sie zakochała w facecie 177 cm to nie odrzuciłabym go bo i tak jest wyzszy ode mnie troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
ja jestem chyba pijana, zle przeczytałam hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie Cię rozumiem. Ja sama mam 184 cm i doskonale wiem jak ciężko jest znaleźć faceta wyższego albo chociaż równego wzrostem (no i żeby fajny był oczywiście). Jak już to się trafiają zawsze niżsi. Taka różnica jak powiedzmy - między Nicole Kidman a Tomem Cruisem. Czyli sporo. Ja się otwarcie przyznam, że mi to przeszkadza. Facet może być fajny, ale jeżeli jest ode mnie niższy o 10-15 cm, to jak to wygląda? Już bez czegoś takiego mam kompleksy z powodu wzrostu, to jeszcze bardziej mam się dołować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beethoven był niski 168 cm
------------> do pechowa_szcześciara "Ja osobiście mam 162 cm ale nawet przy moim wzroście nie mogłabym byc z facetem co ma 167 cm :| Sory ale jak załozę wyzsze buty to mam tyle co on a ja tak nie potrafię, moj facet musi byc jeszcze wyzszy, wlasnie cos koło Twojego wzrostu." I w ten sposób odrzuciłabyś Beethovena pusta dupo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara
No i co, wole mojego M. co ma 184 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vikaaaa
to co że jest niższy podoba ci się albo nie krótka piłka albo chcesz z nim być albo nie i się nas nie pytaj bo to ty wiesz najlepiej pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morska Piana
To kobieta powinna byc ozdoba faceta.Jeśli jest Ci z nim dobrze tonie patrz na takie detale jak wzrost.to jest bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×