Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krymchin

jak się czujecie ...

Polecane posty

Gość krymchin

z bandytą w tyłku ... bo podobno kobiety uwielbiają seks z kryminalisatmi. Nawet rozwinęła się specjalna gałąż turystyki kobiecej związana z pielgrzymkami do cel seryjnych morderców. I nie nawijam ... takie zjawisko istnieje i to kolejny z fenomenów kobiecej psychiki. Znane są też liczne przypadki obsesyjnej miłości do porywaczy czy - o dziwo - do niektórych typów gwałcicieli. jednym słowem kobiety nie dość, że kobiety kochają "kozaków" to okazuje się, że jeszce bardziej kochają facetów bez jakichkolwiek zachamowań. I sztuka przedstawia często to zjawisko. To teraz proszę o kilka komentarzy ze strony kobiet. Ale nie głupie protesty dziewczynek nie znającychj ani życia ani siebie ... Jak napisałem zjawisko istnieje, i trzeba starać się je zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymchin
oczywiście ten fenomen jest skrajnym przypadkiem pociągu do brutali, który wykazuje większość pań ... Co do przykładów pociągu do bandytów wymienić można głośną historię miłości i małżeństwa znanej francuskiej adwokatki do terrorysty Szakala. Mimo, że on zabił tabuny ludzi z zimną krwią i będzie siedział w więzieniu dożywotnio ona jest mu wierna jak pies. Poznała go kiedy już siedział i miał około 50-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie, opisales fenomen :O A raczej przypadki odchylen w psychice kobiecej. Nie sadze bym mogla odpowiedziec na postawione pytanie, preferuje zdrowe stosunki z plcia przeciwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
opisal raczej kilka roznych zjawisk, m.in. czym innym jest nagle spotkanie z przestepca, a czym innym poznawanie go przez jakis czas jak na przyklad porywacza przez porwanego a wogole zdaje sie ze autor tematu byl juz wyrzucany z tego forum za jeszcze glupiej sformulowany, podobny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewa
Wiecie co nie do końca ten temat jest taki "głupi". Oczywiście porusza tabu, więc wywołuje kontrowersje. Miłość do porywaczy to chyba tzw syndrom sztokholmski. Reakcja na silny stres, jego kontynuacja. Co do pociągu do kryminalistów, a dokładnie do seryjnych morderców to myślę sobie, że może chodzić o atawizmy przejawiające się dość silnie na etapie hormonalnych zmian w ciągu miesiąca w psychice kobiety. Nie chcę być źle zrozumiana. Kiedyś trochę się tym zajmowałam od strony teoretycznej rzecz jasna ;) To nie jest tak, że kobiety kochają takich facetów, to zbyt duże uproszczenie. Kurcze nie mam czasu, może wpadnę później. Naprawdę to ciekawy temat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jak
istnieją seryjni mordercy (patologia nr 1), tak też istnieją panny które na nich lecą (patologia nr 2). Ale jak już tu zauważono - to jest skrajny przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×