Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola2012

CZT POLECACIE MI ZAKUP TEGO PREPARATU DO WŁOSÓW....???? PROSZE O RADE

Polecane posty

witam:) Mam pytanko do Was kochane forumowiczki. Mam włosy do ramion - moje koncówki wywijają się na zewnątrz, a chcialabym aby były proste... Niestety nie wiem, jakiego preparatu powinnam zacząć używać... Przeszukałam internet i znalazłam Garnier Fructis Mleczko wygładzające Frizz control. Czy któraś z Was stosowała ten preparat i jest z niego zadowolona? A jeśli nie ten, to może jakis inny jest godny polecenia. Prosze o pomoc... Mam dosc swoich wlosow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam i nie polecam
troche wygładził ale nie na długo . Kupiłam olejek wygł do włosów Goodwell i prostuje włosy + na to jedwab do włosów i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 1985
Ale ja cytryna? Powinnam sok nanosic na wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam i trochę
wygładzało. Ale najlepsza na wygładzenie włosów jest nafta kosmetyczna do kupienia w aptekach. Nakładasz jąna włosy(tylko nie przy skórze bo sięszampon nie pieni tylko na same włosy) na jekieś10min przed myciem. po paru zastosowaniach włosy sągenialnie gładkie. Do tego szampon i odżywka Dove lub Elseve czerwony i włosy masz murowanie gładkie. Nafta rulez,moje włosy gładziutkie jak lustro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 1985
dziekuje Ci :* mam nadzieje,ze NAFTA sprawi, ze moje końcówki będą proste...a nie wywinięte na zewnątrz.... Dam znać jak ją zastosuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×