Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blue_eyes___

WANILIOWE perfumy - jakie????????????

Polecane posty

Tomorrow tak pachną. Czasem ja zamawiam. Jak mi się coś ulubionego skończy, bo ja fanatyczka wanilii jestem. We wszystkim, nawet w płynach do kąpieli :D I w nickach, jak widać tez :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkaa24
A tommorow z avonu nie znam.Czy rzeczywiscie sa waniliowe, czy to jakas mieszanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroussia
Mam jeszcze pół flakonu Vanilla Fields swego czasu bardzo mi się podobały ale to minęło i leżą nieszczęsne..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka29
moje ulubione, mniam mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam perfum Casmir - już chyba zapomniany a waniliowy i trwały jak żaden inny:) Z innych z nutą waniliową wybrałabym Gucci Rush i Lolitę Lempicką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka24
No tak casmiru juz w Polsce nie sprzedaja,a w Anglii 30 mil kosztuje 40 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33
Ja znalazlam jedyny zapach ktory jest bardzo podobny do naszej starej wanilli .........I NIE JEST DROGI....... to w Perfumeri Znane-perfumy....... Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam perfumy FM nr 12 zapach orientalny uwodzicielski, pełen energii - działajacy jak eliksir miłosny - wanilia, drzewo klonowe, jasmin i passiflora - odpowiedniak Hypnose-Lancolma. Teraz do konca lutego promocja 50% ceny czyli za 30ml - 15 zł Polecam esli jestes zainteresoana napisz - gg 1441771 Polecam za takie pieniadze naprawde warto - zadowolenie gwarantowane Pozdraowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yves Rocher ma serię \"Vanille do Bourbon\" - woda toaletowa, balsam, żel pod prysznic itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33
orginalne perfumy vanilli sa jeszcze co prawda nie mozna ich kuoic w naszych polskich perfumeriach ale sa ......... kupilam i jestem w siudmym niebie dlugo ich szukalam ale znalazlam.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zna ktos blyszczyk o zapachu wanili?, kiedys natrafilam na taki zwykly o takim zapachu ale go juz w sklepach nie ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33
ja znalazlam pomadke nie wiem czy o taka chodzi ?Nivea Lip Care - Mandarin Vanilla Nivea ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33
kupilam wanille .. Stara vanille ktora kiedys mozna bylo kupic .. Jej cudowny zapach chowa sie do tych wszystkich podrob.. Kosztowala mnie co prawda drogo ale oplacalo sie dziewczyny ...Jest poprostu super......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys w Avon\'ie były perfumki Millenia... wlasnie waniliowe... cudo... niestety nie ma ich juz od kilku lat :( Chyba poszperam w tych ktore wymieniacie... moze trafię na jakis subtelny waniliowy zapach 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa33
zgadza sie tych starych perfum vanilli nie ma u nas w polsce ale mozna kupic na aukcji internetowej eBay ...moj mezczyzna kupil mi caly zestaw w Anglii bardzo sie oplaca o polowe tansze niz to co oferuja w allegro..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauliczek
Dziewczyny, jesli szukacie cieplego, waniliowego zapachu goraco polecam Sephora Brown. Dostalam na Gwiazdke od Szwagra i jestem nim bardzo mile zaskoczona. Dodatkowy plus to duzy balsam i peeling z tej samej serii o zblizonej nucie zapachowej. Baardzo przyjemne... Na pewno ten zapach zostanie ze mna na dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś pytał o..
błyszczyk waniliowy... mam dwa - z Palomy perłowy i AA Oceanic tez perłowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze kilka butelek perfum vanilla fields. Przywiozłam sobie z podróży z USA. Mogę sprzedać jeśli chce ktoś. magdalena.mar@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukkuuu
W Body Shop maja perfumki i olejek perfumowany o zapachu wanilii. Kupilam sobie w zimie i nie moglam sie obyc bez tego zapachu. Teraz, w lecie, mnie od nich odrzuca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VANILLA FIELDS
A WIEC DROGA BLUE CZY COS TAM NA WWW.ALLEGRO.PL SĄ VANILLA FIELDS ŚLICZNE PERFUMY UWIELBIAM JE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montika
Vanilla Fields są bezkonkurencyjne, nie spotkałam jeszcze żadnych perfum podobnych zapachem do nich :( A co do perfum z Avonu to Faf Away w ogóle nie przypominają V.F. (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghx njf
KENZO Amour cuddddddooooo :) ale drogie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy z silną nutą waniliową: Burberry Weekend for Women, Givenchy Lucky Charms, Moschino Femme, Thierry Mugler Angel La Rose, Dolce Vita Diora też zawiera w bazie wanilię ale ten zapach się rozmywa w całej gamie. Mój ulubiony zapach spośród pachnących wanilią to Chopard Pure wish, który jest mocno kwiatowy: http://esentia.pl/Chopard_Pure_Wish_p28578.htm Dość mocno waniliowa jest też Armani Emporio Diamonds Intense http://esentia.pl/Giorgio_Armani_Emporio_Diamonds_Intense_p35556.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloka
Lolita lempicka-mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika7117
Jeśli chodzi o perfumy o zapachu wanilii to ja polecam MEL MERIO Romantic Girl,ale od razu uprzedzam,że dostępne są tylko w Rossmannie,a cena to tak ok.20-25 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie odwiedzać 25 reklam, zarobek gwarantowany a na start dostajesz aż 6zł . polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×