Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teksanska masakra piłą mechani

OGROMNY DYLEMAT

Polecane posty

Gość teksanska masakra piłą mechani
rodzice zawsze byli za byłym .. byłego rodzice tez mnie uwielbiaja i jako jedyna akceptuja.. tylko że moi rodzice krotko aktualnego znaja.. za krotko w porownaniu do bylego.. wiec nie ma co porownywac.. w kazdym razie aktualnego lubia tez bardzo :) hahaha co za historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
24 lata :) gorzej jak na tym weselu beda znajomi aktualnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
niech wyciągną zapałki ten który weźmie złamaną jest twój tylko po weselu :P a czemu ten były jest sam? dziewczynę miał? zostawiła go?czemu zerwał z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
były zerwał ... bo jak ja twierdze niedojrzał do związku . Kazdy pchal nas w malzenstwo a on chcial jeszcze pobyc mlodym przeraził się i uciekł z płaczem mówiąc ze kocham i jestem i zawsze bede jedyna. Ostatnio miał dziewczyne... ale jej nie pokochał i rzucił. Poznawal wiele ale zawsze twierdzil ze zadna nie jest taka jak ja no i teraz własnie zerwał z ta swoja i zaczał robic podchody spowrotem do mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłabym z tym
jakoś intuicyjnie bardziej wolę byłego ;) ale to moje zdanie :) muszę kończyć miłej zabawy na weselu, z tego nie rezygnuj papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teksanska masakra piłą mechani
papapa dzieki za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak bym Ci radziła inaczej niż wszyscy tu. Tzn. sprawdź dobrze, na ile to powtórne zainteresowanie Twojego byłego może być spowodowane tym, że kogoś masz. Wiesz, to może być taki pies ogrodnika. No ale ja się zawsze czepiam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był facet co był pracownikiem usc i jak babka miała brać z innym ślub to go pobił i wygryzł z posady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×