Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zła jestem

PKO - złodziejski bank

Polecane posty

Gość gość
najgorszy bank omijajcie z daleka za 2 grosze długu wysłali mi monit na 27zł to było pare lat temu. zapłaciłeł dług i od razu zamknąłem konto. banda złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam uważam że bank jest świetny, chociażby poprzez iPKO – zamiast wizyty w oddziale, bankowością internetową można zrealizować większość operacji bankowych – niektóre taniej. Nawet umową o założenie rachunku można podpisać zdalnie bez wychodzenia z domu (umowa do podpisu przesyłana jest kurierem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO to najwieksze dno wsrod bankow w Polsce. Przede wszystkim pracownicy maja kompletnie w d***e klientow, zachowuja sie jak urzedasy, klimat jak w PRLu. Najgorsze jednak jest to, ze o niczym nie informuja klienta, bo przeciez nie maja takiego obowiazku, a klient moze sam znalezc wszelkie informacje. Ja mialam tam kredyt studencki i nigdy nikt nie zadzwonil z przypomnieniem, ze trzeba ksero legitymacji przyniesc, czy dyplomu. Za to z jakimis gownianymi ofertami to o kazdej porze dnia wydzwaniaja. ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodziejski bank okradł mnie na 36 tysięcy złotych wymawiając kredyt i licząc bandyckie odsetki. zostałem zmuszony do podpisania ugody i nadal spłacam im ten sam kredyt chociaż zawsze spłacałem raty w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma dwóch banków PKO BP i PKO SA to jeden i ten sam PKO Bank Polski Spółka Akcyjna a jeśli chodzi o ten z żubrem to jest Pekao SA(spółka akcyjna). Nazwa to PKO BP a skrót po niej SA to forma organizacyjno-prawna. Ja przeniosłem się z PKO BP SA do Millenium. przynajmniej jest przyjemniej z obsługą, kontakt bezpośredni, a nie przez okienka szklane i kamienne wnętrze, prawie nigdy nie ma kolejki jak zdarza się że muszę tam iść. i nie zdzierają tyle. ja płace ) za konto internetowe i przelewy. tylko wypłata i wpłata w okienku płatna, karty nie mam bo jeśli nie używam jej w sklepie to prowizja. nic nie ściemniają, wszystkie koszty prosto z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w tym banku 15 lat,tylko dlatego,ze blisko domu,bylam kilkakrotnie potraktowana jak smiec,skandalicznie przez jedna z pracownic/ciagle ta sama/ w koncu wypowiedzialam umowe,to mi zlodzieje z koncowego rozliczenia chcieli ukrasc 4,20 nawet na taka kwote sie polakomili,szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×