Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna-28

POSZUKIWANIA FAJNEGO FACETA wymagania kobiet

Polecane posty

Gość samotna-28

czesc. szukam \" bratniej duszy \" .niestety ciezko jest znalesc kogos odpowiedniego. moje podstawowe wymagania to : wolny ( nie zonaty i nie rozwodnik ) , wyksztalcony , z poczuciem humoru, zaradny zyciowo i takie tam..... czy nie ma juz na swiecie normalnych facetow. piszcie gdzie szukac i czy w ogole jest szansa na znalezienie ..... dlaczego faceci boja sie kobiet niezaleznych i madrych ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewczynki
samotna 28----------> jestes niezalezna i wolna? ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze ty niby madra jestes
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna-28
jestem niezalezna finansowo . prowadze wlasna firme. zarabiam tyze ze starcza na utrzymanie siebie, oplaty i tzw " waciki " - czyli zachcianki i nie przewidziane wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie misiowate
wymagania kobiet: musi byc wysoki i coś tam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna-28
hehe. wzrost jest tez wazny .( ja mam szcescie do kurdupli . czyli mogeo wzrostu lub nizszych...przy moim wzroscie 170 cm moge zapomniec o szpilkach ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikidailo
jak jestes taka madra to czemu sobie na te pytania same nie odpowiesz? kazda szuka takiego normalnego faceta, no bo przeciez kazdy normalny facet jest: 1. wyksztalcony - nie ma takiego panstwa, w ktorym odsetek ludzi z wyzszym wyksztalceniem przekracza 25%, pomijajac niektore 'nieporozumienia' zeby ukonczyc studia trzeba sie wykazac ponadprzecietna inteligencja - co jak sama nazwa wskazuje nie jest norma 2. wysokiego - w szwecji (ktora jako kraj do kurdupli nie nalezy) sredni wzrost mezczyzny to 1.76 - no ale oczywiscie taki gosc to jest kurdpul, normalni faceci maja 185 i wiecej 3. itd, itp normalnego i oczywiscie, zeby nie patrzyl na moje wady, a juz najlepiej to zeby sobie zrobil zdjecie pomaranczowej skorki na moim tylku i nosil w portfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikidailo
i jescze z forum erotycznego mozna wnioskowac, zeby normalny facet ma penisa typu anakonda, czyli dobija do konca i w tym czasie owija sie do okola ciala partnerki dwukrotnie, co by sie bardziej zniewolona czula no bo co mozna zrobic z takim 15 centymetrowym zaskroncem - chyba tylko marginesy w zeszycie robic - i to na dwa razy!!! heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×