Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

j_ka

kiedy kupujecie buty?

Polecane posty

Zastanawiam się, kiedy kupic buty. Do której przymiarki sukni są potrzebne? Mam zniżkę z Glamour do Ryłko na 22 kwietnia i mam ochotę już kupić buty (ślub 26 sierpnia). Mogłabym je kupić 25 % taniej. Boję się, że mi zżółkną. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam slub 2 wrzesnia, czyli tydzien po Tobie i juz mysle, zeby sie zaczac za butami rozgladac :) i planuje w tygodniu po swietach szkoda, ze nie kupilam glamour- w jakim numerze byla ta znizka? bo 25% to duzo, a moim pierszym planem jest wlasnie zajrzenie do rylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniżka jest w kwieniowym Glamour. Numer urodzinowy kosztuje 2,90 zł. Jest też duzo zniżek do innych sklepów. Mam nadzieję, że w Ryłko zniżke jest na cały asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j_ka koleżanka z topicu \"przygotowania w toku.....\" kupiła już dawno buty (białe) na pewno Ci nie zżółkną. Tego bać się nie musisz. Sama planuje już kupić buty aby trochę w nich polatać po domu :P nie chcę mieć potem bąbli na piętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oczywiscie ze kupuj ze znizka!!! nic sie nie stanie, nie zzolkna Ci, ale zastanow sie czy na pewno chcialabys biale czy moze jesli slub pod koniec sierpnia= ciepla porą moze wybierz sandalki na obcasie widzialam ostatnio w Krakowie na wystawie ladne srebrene sandalki z paseczkow z mini-brylancikami, takze przydadza sie tez kiedys do czarnej sukienki czy na inny slub kolezanki, a z bialymi co pozniej zrobic? takie sandaleczki latem wygladaja bardzo lekko mysle ze 3-4 mies przed trzeba kupic buty zeby sie do nich przyzwyczaic, wkladac 1 w tygodniu na kilak godzin i chodzic w nich zeby sie rozchodzily pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kupila któras z was buty z satyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam z satyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalczego te wszytskie buty to taka tandeta??:(ja bardzo bym chciała jakieś fajne sandałki na szpileczce:)będę miec suknię w stylu hiszpańskim i te wszytskie harpagany jakoś się niespecjalnie komponują!a buty będę potrzebować do drugiej, ostatniej przymiarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie kupujecie buty? Upatrzyłam w Ryłko na pasek na szerokim obcasie,ale kosztują 189 zł. Widziałam promocję w Deichmannie - buty białe na szpilce za 29 zł!!! Ale obcas mają \"drewniany\". Czy buty koniecznie muszą być całe białe? Buty muszę mieć do 1 miary (na połowę czerwca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ciagle nie mam butów. W Ryłko w Piasecznie nic na mnei nie ma. Chcę na szerszym obcasie o białe, a były tylko na wąskich. W Deichmannie przymierzyłam 5 różnych modeli i żaden mi nie pasował. Większość była za wąska, a 1 za luźne. Gdzie kupię fajne buty? Interesuje mnie Radom, Warszawa, Grodzisk. błagam pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
W warszawie spróbuj na stadionie-słyszałam że są przepiękne -znajoma kupowała.Możesz zajrzeć też na bazar Różyckiego tam zawsze był wybór i do pawilonów na al.Jana Pawła II,sama widziałam tam ładne slubne w pawilonach po stronie klubu Selekcja.Powodzenia i jak cos znajdziesz podziel sie wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za namiary. na pewno wszystko sprawdzę. Muszę cos kupic, bo niedługo miara. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
jka nie martw sie mnie tez to czeka.Upatrzyłam juz jedne maja dokladnie taki kolor jak suknia na al.JPII ale musze zobaczyc tez na stadionie.Moja siostra mówi że sa tam takie super długie z koronki i są podobne extra wygodne-no i możesz się targować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuję, że nie bardzo mam kiedy jechać na Stadion, ale na Bazar Rózyckiego na pewno pójdę w poniedziałek. Może uda mi się coś wybrać. No i czas mnie goni... Jesli nie kupię nic na Bazarze to będę polować po Ryłko lub Deichmannie. W Humanic widziałam śliczne, ale miały \"drewniany\" obcas. Na pewno opiszę wrażenia. Pozdrawiam. Dianusia gdzie dokładnie sa te pawilony na Jana Pawła II? Nie bardzo kojarzę. Gdzieś w pobliżu salonu Abiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
jka tam gdzie kiedys był salon futer Jedynaka(nie wiem czy jeszcze jest)to te pawiloniki róg Al.JPII i Solidarności tam jest duży ciąg pawilonów.Powinnaś znaleźć.Jak jest Kfc na przeciwko kina Femina to dalej jak pójdziesz to jest Al.JPII I Są TE PAWILONIKI I PO 2 STRONIE TEż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianusia serdecznie ci dziękuję. Już kojarzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianusia jeszcze raz serdecznie dziękuję za adresy z butami. Kupiłam buty na Bazarze Różyckiego. Ogromny wybór. Zdecydowałam się na buty na niskim obcasie z krzyżowanymi paseczkami. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
j-ka bardzo się cieszę,że mogłam Ci słonko pomóc.Jakie są ceny?Napewno będziesz ślicznie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapłaciłam 60 zł. Oczywiście nie skórzane, ale naprawdę bardzo ładne. Bardzo się cieszę, że nie musiałam wydawać 189 zł w Ryłko, bo pewnie i tak mało będę chodzić w białych butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piła
a ja kupilam za 29 zl w daichmanie na promocji naprawde spoko butki zwlaszcza ze to tylko na raz :-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
a gdzie kupić fajne buciki w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam satynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam satynowe
j_ka ---> w p-nie nie kupisz, ja tu mieszkam. Kupilam w elizabeth na chmielnej. Wybor jets o wiele wiekszy niz na ich stronie. I są bajeczne :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam satynowe
aha! te buty z deichmana widziałam i moze nie są brzydkie, ale niewygodne jak 150 diabłow... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam satynowe
sliczny bucik :) uwielbiam takie szpice, moja mała noga ładnie w nich wygląda. szkoda że az taki błyszczący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sadzicie
no ale pasowaly by czy nie , bo sama juz nie wiem jakich mam szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×