Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nixe

KAPELUSZ ZAMIAST WELONU??? BEZ FRYZURY SLUBNEJ

Polecane posty

Witajcie! wiecie co wpadlam na ten pomysl ogladajac wystawy salonów slubnych we Francji, mysle ze u mnie an Slasku tez mozna kupic jakis bialy kapelusz i miec ten jedyny dzien we francuskiem stylu;-) bez typowych koków i loczków tylko własnie w kapeluszu bialym z wielkim rondem, co o tym myslicie? a gdyby wszystkim kolezankom (tzn okolo 4 kolezanki zaprosze) zasugerowac zeby przyszly w kapeluszach;-) byloby pieknie bo wiadomo ze mama, babcia i ciocie niekoniecznie sie zgodza, ale moje 4 kumpele i siostra chetnie kupia sobie mysle ze to wydatek okolo 100 zl taki kapelusz, czyli tyle co fryzura, a latem jeszcze kiedys go zaloze, na slub innej kolezanki czy na oficjalne spotkanie jakies a fryzure miala moja przyjaciolka tak pozlepiana skorupe z pianki i tysiecy wsuwek ze meczyla sie idac spac z ukochanym rozplatujac to a ja mysle o wyprostowanych prostownica wlosach +kapelusz i prostota i minimalizm:-) czekam na wasze komentarze:-) dzieki, pozdrawiam cieplo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod watunkiem ze
Ci bedzie ladnie w tym kapeluszu, bo to rzadko kto nie wyglada jak clown w kapeluszu w wielkim rondem....no i suknia musi byc perfekcyjnie dobrana do tego...ogolnie przedsiewziecie ryzykowne;) bo jak zle dobierzesz kapelusz i nie bedzie Ci zbytnio pasowal, to efekt moze byc przekomiczny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod watunkiem ze
PS mozna tez zrezygnowac z fryzury i nie zakladac kapelusza;) jesli masz np gladkie , lsniace wlosy to nawet by Ci wyszlo na plus pozostawic je w naturalnym stanie;) z ewentualnie malutkim kwiatkiem czy welonikiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dam sobie spokój
Też myślałam nad kapeluszem, ale niestety do takiego nakrycia głowy odpadają sukienki z powiększonym dołem, balowe. Sukienka musi być skromna, najlepiej prosta, przylegająca do ciała, inne nie pasują, bynajmniej niczego interesującego nie widziałam. Jeśli chcesz mieć normalną, obcisłą sukienkę to ok, ale jeśli ma to być strojna suknia balowa, to niestety ale kapelusz odpada. Ja fajnie wyglądam w kapeluszu, ale nie mam aż tak idealnej figury by założyć obcisłą sukienkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tetley
Ja właśnie będę miała proste włosy i kapelusz z dużym rondem. To już za 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi, ja wlasnie chce biala prosta sukienke, nie na kole, bez koronek, falban itp, zwyczajna jak taka na studniowke tylko ze biala;-), jestem w miare wysoka i mam plaski brzuszek wiec mysle ze ok;-), czyli ustalone kapelusz, biala prosta suknia i mysle ze sandalki z paseczkow zamiast balowych bucikow, ma ktos jeszcze jakies uwagi na temat kapeluszy? nosze okulary...nie wiem czy nie bede wygladac jak zaba w okularach i kapeluszu... ale mysle o nowych bialych albo zlotych oprawkach zamiast czarnych czy ktos zmusil sie do soczewek dla ladnych fotek bez gogli? czekam na wasze opienie!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i rymcymcym
wszystko ładnie , ale kup sobie lepiej soczewki na tę okazję , bo kapelusz i okulary nie komponują siędobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×