Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska zuzia

CZY FACECI POTRAFIA ZYC BEZ SEKSU ORALNEGO??

Polecane posty

Gość przegiecie
No juz w swieta dalabys spokoj i nie zakladala takich topikow!!!Chociaz w takie swieto moglabys sie skapnac,ze sa jeszcze inne tematy niz sex oralny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ostatnio taki artykul o zdradzie, gdzie byly wyniki jakichs tam badan, co najczesciej przyczynia sie do zdrady, no i w czolowce powod pt, niezaspokojone fantazje seksualne. Czyli oralny, analny, dominacja itp. Oralnego podobno niektore kobiety sie brzydza, analny to tabu, no a na bycie domina np, chyba nie wszystkim odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest u pań ??? bo ja na przykład nie lubię oralnego i spokojnie mogę sie bez niego obejść ale mojemu Słonku uwielbiam sprawiać przyjemność w ten sposób czy coś ze mną nie halo ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oralnie byc pieszczona uwielbiam, z odwzajemnianiem sie tez nie mam problemow, ale zeby to bylo dla mnie jakies mega hiper rejcujace to nie powiem:) Ale to fakt, sama znam kobity, ktore mowia, ze nigdy do buzi nie wziely i nie wezma, bo to jest \'\'obrzydliwe\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba wiem dlaczego nie lubię bo pomimo tego że podmywam sie kilka razy dziennie a przed seksem dodatkowo to zawsze mam takie głupie wrażenie , że jestem tam nieświeża :( w sumie to nie wiem skąd takie przekonanie - może dlatego że jak się tylko podniece to momentalnie jestem cała mokra na cipce ? a dodam , że nic mi na pewno nie śmierdzi bo jestem zdrowa jak ryba i w życiu nie miałam zadnego zapalenie o grzybicy nie wspominając ale ta obawa zawsze jest :( a mojemu Słonku biorę do buzi zawsze i wszędzie :P nawet jak jesteśmy gdzies długo poza domem i wiem, że sie nie umył bo nie miał gdzie to i tak wezmę :) nawet brzydki niekiedy zapach nie jest w stanie mnie zniechęcić :D czyli jednak jestem nie halo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam swoj zapach lubie:) tez mam lekkiego swira na punkcie swiezosci w tym miejscu, ale wiem kiedy jestem \'\'calkiem\'\' swieza:) A po kilku dniowym niemyciu, albo nawet jednodniowym, ani nie chcialabym byc lizana, ani nie chcialabym lizac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużaczu ----> to dlaczego w takim razie nie przeszkadza mi lekka nieświeżość mojego mena a na punkcie swojej zawsze mam jakieś paranoje ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham i to jak :) :) :) :) :) ale nieświeżość penisa to akurat nie wada tzn mówię o sytuacji kiedy nie ma się gdzie umyć bo jak ma gdzie to zawsze jest czyściutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ---> a mnie to właśnie najbardziej podnieca :) tzn fakt, że on się niczego nie spodziewa bo wie że nie jest zbyt świeży a ja wtedy z nienacka atakuję :D i to jest fajne a jak jestem bardzo napalona to uwierz mi, że nawet tej nieświeżości nie czuję :) poza tym po 3 liźnięciach juz jest czyściutki :classic_cool: oczywiście nadmienię, że moja największą pasją to nie jest zeby zaraz nie było że mnie bród i smród podnieca :P chcę tylko zaznaczyć, że to nie stanowi dla mnie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
a ja uwielbiam byc pieszczona oralnie mmm tylko ze zbyt dlugo zajmuje mi dojscie do orgazmu :( ok 20 minut.. zawsze mnie zostawiamy na przedostatnie miejsce w stosunku bo wtedy moj facet caly cierpnie od lizania ale ja mu sie rewanzuje w postaci zaj*bistego lodzika z eksplozja w moich usteczkach :) dziewczyny ile zajmuje wam osiagniecie orgazmu?? czy tylko ja mam taki problem? :( ostatnio bylo to 10 minut ale tylko dlatego ze wczesniej jechal mnie max ostro od tylu ok 4 razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na orgazm łechtaczkowy potrzeba maks 2 minuty :O dlatego nie lubię bo wolę długie dochodzenie do pochwowego :D a po łechtaczkowym jestem jakaś taka zmęczona potwornie i od razu mi się odechciewa dalszego seksu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
łooo tez bym chciala tak szybko :| ja do tej pory mialam tylko lechtaczkowy orgazm nie wiem jaki jest pochwowy :| choc kochamy sie kilka razy dziennie to jeszcze go nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużaczu ---> chyba będe się spierać :P bo powiedz sam co to za wada kiedy jestesmy z moim Kochaniem 8 godzin poza domem i w promieniu 30 km nie ma żadnej mozliwości na skorzystanie z jakiegokolwiek środka czystości ?? moje Słonko tez jest czyściochem ale wiesz : z gówna bicza nie ukręcisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
a ja myje swoja cipunie rano i wieczorem.. pozatym lubie jej zapach i moj facet rowniez :) przedluzacz podziwiam cie za wskakiwanie 4 razy dziennie pod prysznic.. ja to robie co drugi dzien i mi wystarcza :) tylko rano i wieczorem myje cipeczke buzke stopki no i pod pachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużacz ---> standard w sensie że co ?? bo teraz ja nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ponetna lania
ja niestety nie lubie smaku... jest za slony:D czemu chociaz raz nie moze byc slodki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu --- smaku czego penisa czy spermy ? bo ja za spermą tez nie przepadam i nie lubię kiedy on spuszcza mi się do buzi mimo tego, że jestem dosyc otwarta na sprawy seksu powiedziałabym wręcz że nawet bardzo :) ale jedyne czego nie lubię to właśnie połykanie spermy oraz seks analny (tp drugie z powodu bólu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ponetna lania
teorio----> chodzi mi o smak cipki i penisa a dokladniej ich wydzielin... nie dosc ze konsystnencja nie tego to jeszcze ten slony smak...! wiesz o co mim chodzi... zaLuje, ze ani sperma ani nasz wydzielina nie moze byc slodziutka jak miod...:D:( chociaz mozna poeksperymentowac z roznymi slodkosCIAmi :> ale to nie to samo:( ja tez nie lubie polykania... wlasnie ze wzgledu na smak! i jak mi facet lize pipke to tez mam wrazenie ze jest kwasna gorzka slona itd... chociazbym sie mmyla niewiem ile razy!!!!!! tez mam obsesje... facetowi w sumie moze tam jechac:D ale mi NIGDY! wiec jestesmy obie nie halo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
aniu zjedzcie sobie na godzinke przed seksem cala puszke swiezych ananasow razem z sokiem :) to napewno pomoze i sperma bedzie slodsza.. ja rowniez nie lubie smaku spermy ale nie jest on slony a raczej gorzkawy no ale to chwila moment i juz w zoladeczku ;) jak ktos wczesniej napisal to sa 2 najgorsze rzeczy.. polykanie spermy i sex analny.. ale obydwa da sie przezyc jak sie kocha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ----> ciesze sie że jesteś nie halo razem ze mną :D Aneczko ---> o połykaniu i analu pisałam ja ale nie zgadzam się z Tobą że jak się kogoś kocha to można wszystko zrobić :P ja moje Słonko strasznie kocham a mimo to nie połykam tak często jak on by chciał i po 2 nieudanych próbach nie dam się namówić na anala choćby nie wiem jak prosił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuchs
a ja nie moglbym zyc bez seksu oralnego- uwielbiam patrzec jak kobiecie sprawiam ogromna przyjemnosc,a potem patrzec jak nie moze oddechu zlapac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasaza
orgazm pochwowy??? jak to jest??? też jeszcze nigvdy nie miałam takiego czegoś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×