Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska zuzia

CZY FACECI POTRAFIA ZYC BEZ SEKSU ORALNEGO??

Polecane posty

Gość Dorcia777777777777
a który jest przyjemniejszy? pochwowy czy łehtaczkowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania ponetna lania
no wlasnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllllllll
bardoz lubię seks oralny z moim facetem, kiedy to ja sprawiam mu przyjemność. lubie obserwować jak coraz bardziej go to kręci, jak każde muśnięcie mojego języka sprawia mu rozkosz i tę chwilę tuż przed kiedy cichutko pojękuje. i sam wytrysk, który rzuca nim w spazmach po łóżku. taaak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
teorio no oczywiscie bez przesady.. tutaj mi glownie chodzilo o smak spermy. ja analnie kochalam sie tylko raz i nie bylo az tak zle.. ale przy kazdym nastepnym razie odczuwalam bol i konczylo sie na jednym umoczneniu.. dlaczego faceci tak bardzo lubia GO tam wkladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
👋 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia7777777 -----> ja sto razy bardziej wole pochwowy od łechtaczkowego ale niestety nie opiszę Ci na czym polega różnica bo tego sie nie da opowiedzieć słowami :) Przedłużacz -----> no to teraz wszystko jasne :) zresztą jak po 8 godzinach mnie nie odrzuca to podejrzewam że po 12 też byłoby ok :P tak samo jak nie przeszkadza mi branie \"go\" do buzi chwilkę po tym jak został wyciągnięty z mojej myszki :D nie wiem może to tez jakieś zboczenie ale ja sie nie brzydze swoich soków tym bardziej że jestem zdrowa i nie mam żadnych nieprzyjemnych zapachów :) a najbardziej mnie podnieca kiedy widzę jak podnieca się moje Słońce w momencie kiedy to robię :D tak samo jak jego nie obrzydza całowanie się ze mna chwilke po tym jak robiłam mu loda :) i mam nadzieję że to całkowicie normalne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
ja mam tak samo.. tylko nadal nie wiem na czym polega orgazm lechtaczkowy :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
pomylilo mi sie zamiast lechtaczkowy mialo byc POCHWOWY na sama mysl o tym juz jestem taka rozkojarzona ;) chce mi sie a misia nie ma obok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 18
teorio opisz mniej wiecej na czym polega orgazm pochwowy.. czy jest podobnie jak przy lechtaczkowym ze w srodku rozpalasz sie coraz bardziej coraz bardziej pozniej boom i strumienie ciepla i gorace dreszcze przechodza po twoim ciele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ----> ale tego sie na prawde nie da opisać :) w każdym razie mogę Cię zapewnić że jak juz taki orgazm osiągniesz to bez trudu odróżnisz go od łechtaczkowego :) Przedłużacz ----> i właśnie tak ma być :) nie ma się co obrzydzać zwłaszcza jak robi się to z osobą, którą sie bardzo kocha bo podejrzewam że z takim pierwszym lepszym miałabym pewne opory :D ale moje Słonko kocham tak mocno że nie ma rzeczy, która mogłaby mnie w nim obrzydzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s masz zniewalającą stopkę :) śmiem twierdzić, że jest ona Twojego autorstwa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubię sexu oralnego tzn mogę zrobic mojemu lubemu lodzika bo wiem że to uwielbia ale on wtedy chce też mi zrobić tak samo przyjemność a tego nie lubię, dlatego unikam takich zbliżeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubię sexu oralnego tzn mogę zrobic mojemu lubemu lodzika bo wiem że to uwielbia ale on wtedy chce też mi zrobić tak samo przyjemność a tego nie lubię, dlatego unikam takich zbliżeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie lubię sexu oralnego tzn mogę zrobic mojemu lubemu lodzika bo wiem że to uwielbia ale on wtedy chce też mi zrobić tak samo przyjemność a tego nie lubię, dlatego unikam takich zbliżeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Tak milutko było wejść na ten topic:D Wypowiedzi takie normalne, a nawet jak komuś coś nie pasuje to sie kulturalnie zachowuje:) A ja założyłam topik o poglądach na oral i anal, i takie chamstwa tam popisali:( Ale miło widzieć,że są tacy ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odwrotnie .... czy faceci długoi pojadą na oralnym bez normalnego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się ze faceci, i kobitki też, lubią urozmaicenie. Mój na oralu wytrzymuje już dosyć długo. Z róznych wzgledów nie możemy stosowac antykoncepcji więc zostaje nam oral. Szczerze mówiąc mi wystarczy ale mój pan już odlicza dni kiedy bedzie mógł wskoczyć do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafią, ale po co, skoro to takie przyjemne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×