Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna dziewczynaaa

Co zrobić? Jak on sie moze zachowac??

Polecane posty

Gość dziewczyna dziewczynaaa

Spotykam sie z chlopakiem, ktory rok temu rozstal sie z dziewczyna (byl z nia w zwiazku 4 lata). I od czasu zerwania dawal mi do zrozumienia,ze jest mna zainteresowany. On mi tez nie byl, nie jest obojetny.... gdy go widze,to serce mi zaleje.. oniesmiela mnie(pozytywnie)...czuje sie przy nim..z nim rewelacyjnie... Ale przez ten czas nie dawalam mu do zrozumienia,ze moze miec on u mnie jakies szanse.... Zreszta on myslal,ze ja mam chlopaka,ze jestem niedostepna, niezainteresowana i ze nie ma u mnie zadnych szans ( a skad to wiem? bo niedawno rozmawialismy o tym- nasze stosunki ulegly zmianom-ide w coraz lepszym kierunku)... A do czego zmierzam? Chlopak mysli,ze ja jestem doswiadczona dziewczyna,ze juz nie raz bylam w lozku z chlopakiem(nie mowil mi tego wprost,ale daje mi to do zrozumienia, zreszta to sie czuje). A ja jestem dziewica.. nie jestem doswiadczona-tak jak on mysli... I boje sie jego reakcji... nie wiem czy przestraszy sie tego czy bedzie zadowolony... Co myslicie?? Wiadomo,ze nie bede teraz jeszcze mu tego mowic(jak nasze stosunki sa na stopie blizszej kolzenskiej),ale jak przyjdzie co do czego... A i chlopak ten nie nalezy do spokojnych, niesmialych mezczyzn.... Kurcze wyrazcie swoja opinie na ten temat... prosze... Ps. mam 22 lata( wyprzedzajac pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jezeli jest on dojrzalym facetem, to bedzie z tego dumny i zadowolony.. a jesli jest typem, ktory wyrywa laski na kazdej imprezie to sory-daj sobie spokoj-bo szkoda Ciebie dla takiego:) takie moje zdanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhhhh
tez wydaje mi sie,ze jak mu powiesz to powinien zrozumiec ale faceci sa rozni-jeden woli dziewice a inny nie musisz go wyczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem zareaguje pozytywnie, bo bedzie mial swiadomosc, ze bedzie Twoim pierwszym :) ja bym tak zareagowal... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna dziewczynaaa
ale on caly czas mysli,ze ja jestem rozrywkowa.. wszedzie mnie pelno-na kazdej imprezie itp.. A tu dowie sie,ze jestem dziewica-hmm nie bedzie to dla niego szok,ktory moze sprawic,ze bedzie sie bal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak na 22 lata
to jestes bardzo dziecinna. Czy bycie dziewica to wstyd, cos tobie sie chyba pomieszało w główce. A po trzecie nie rozumiem, jestes z chłopakiem na stopie koleżeńskiej i nie macie innego tematu jak rozmowy o sex-sie / Z kazdym kolegą rozmawiasz o sex-sie ? Radzę nie wskakiwac mu do łóżka na dzień dobry, bo takich dziewuch jest pełno na każdym rogu ulicy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna dziewczynaaa
nie nie..nie rozmawiam od razu z nim o sexie .... tylko jak sie bardziej zblizymy... jak cos mocniej zaiskrzy... no wlansie nie wiem.. bo w tych czasach.. jak slyszy sie na kazdym kroku i widzi wpisy"mam 17 lat i juz 4 razy wspolzylam z chlopakiem " to zaczynam sie zastanaweiac czy to normalne,ze ja mam 22 lata i jestem jeszcze dziewica... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham i chce byc z Toba
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna dziewczynaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja wypowiedz przypomina
mi osobę z która ostatnio -gorliwie rozmiawiałam-pseudonim-ja już tu byłam Ona...ale to nie istotnę! ..miałam identyczną sytuację uchodziłam za osobę pyskatą i napewno doświadczoną-facet myślał tak jak twój...nie przyznałam się jak przyszło co do czego zagryzłam zęby i się nie wydało..raz tylko poprosiłam ,aby stanął niby ,że jestem sucha i po kwiatkach bratkach;) ale to nie jest moja rada, było to to dobre pare lat temu a wtedy byłam owiele bardziej szalona:) ..powiedz mu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna kiedys
hehe wiesz tak czytam i jak bym widziala siebie rok temu tez bylam 22 letnia dziewica i nikt by mnie o to nie podejrzewał :) i powiem ci ze mój chlopak jak już sie dowiedzial nie robił z tego problemu i przyjol to calkiem naturalnie po tym ja mu powiedzialam ze poprostu tak wyszlo no w kazdym razie jesli jest naprawde ciebie wart i jest dojrzalym facetem to doceni to i nauczy cie cieszyć sie seksem :D naprawde nie ma sie czego wstydzić sama nie rozumiem tego pędu do seksu w wieku 17 lat bo jest sie ostatnią dziewica w klasie :| plakac sie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna dziewczynaaa
do twoja wypowiedz przypomina-> to na pewno nie ja:) ale jakby mialo przyjsc co do czego to raczej bym mu powiedziala,ze jestem dziewica, tylko boje sie jego reakcji..ze moze sie czegos bac..przestraszyc..nie wiem... bo czasami panowie pisza,ze boja sie najnormalniej dziewic!! :( podobna kiedys-> no wlasnie..a jak nie doceni?? wiem wiem,to nie powinien byc mnie wart,bo ponoc dziewictwo to cos pieknego itp...ale..no wlasnie..zawsze jest to ale...:( i jak napisalas... troszke wstydzilabym sie o tym jemu powiedziec.. wiem wiem..mozecie mnie uznac za dziecinna..ale najnormalniej wstydzilabym sie... jestem dumna z tego,ze jestem dziewica,bo nie kazdy moze nia byc..ale... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna kiedys
jeju jak ja sie wstydzilam, dziesiatki razy obmyslalam jak mu to powiem i kiedy i co wtedy i wiesz co po fakcie powiedzial mi ze tak w zasadzie to sie domyslal, bo jakoś tak specyficznie sie ze mna rozmawialo ;) wiec moze ten twój tez na to wpadnie moze już wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna dziewczynaaa
ojj no wlasnie wrecz przeciwnie... on mysli,ze ja juz przygdy lozkowe mam obcykane... i nawet to dla niego chyba nie jest do pomyslenia-tak mi sie wydaje... i niby ja w zartach czasmi mu mowie,ze ja jestem taka niedoswiadczona.. a on sie tylko usmiecha i mowi" no no tak tak":) i mow czlowiekowi prawde to i tak nie uwierzy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna dziewczynaaa
a jak mu to powiedzialas? jesli spytac moge o takie szczegoly:) wreszcie jak to sie stalo,ze zebralas sie na odwage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałem kiedyś jedną dziewicę i muszę powiedzieć, że ciągle zdarza mi się budzić z krzykiem na ustach kiedy nawiedzi mnie w śnie:( ....1.83 cm wzrostu , bary rugbysty i upodobanie do sportów walki...miała przekorną ksywkę Krwawa Dziewica bo próby kontaktu fizycznego z nią wiązały się nieodłącznie z krwawiącym nosem(czasem nawet sercem) ...i ciągle nienaruszoną błoną (błoną również pokaźnego wzrostu, z zamiłowaniem do rugby i czarnym pasem w karate) ....powiedz mu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna dziewczynaaa
no ladnie.. hmm nie chcialabym,aby moj ON poszedl w Twoje slady:) Hmm no tak-"powiedz mu" albo zrozumie,albo nie!! i wtedy bedzie wszytsko wiadomo..bedzie wiadomo czy jest odpowiednim facetem dla mnie... Tylko kto mi pozyczy wiaderko odwagi?:) A Ty nie balbys sie "kontaktu"z dziewica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontakt z dziewicą tylko listownie...mógłbym rozdziewiczyć w formie rozprawki ....z błonką:O nie bałbym się i nie widzę w ogóle problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna dziewczynaaa
skoro nie balbys sie,to dlaczego tylko listownie?? moze nie mialabys cierpliwosci do nauki? nie lubisz uczyc? hmm??zastanawiajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna kiedys
hehe jak mu powiedzialam , hehe no tak mnie korcilo i smucilo ze kiedys jak bylismy u mnie w sytuacji zaangazowenej acz jeszcze w ubraniu ;) powiedziaam ze mam mu coś do powiedzenia :P no i przyjol jescze bardziej mi sie spodobal po tym jak sie zachowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie za bardzo
wybiegasz do przodu myslami ? Weź na wstrzymanie :-D To co tutaj niektórzy wypisują, nie ma nic wspólnego z zyciem, piszą o np. sex-sie a z wypowiedzi wynika, że jeszcze nigdy nie widzieli faceta/dziewczyny na golasa :-D Poza tym to twoje zycie i to co z nim zrobisz to twoja sprawa, chyba umiesz myśleć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×