Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no dobrze ale

Jaki był/a Wasz/a najlepszy/a EXpartner/ka

Polecane posty

Gość no dobrze ale

Opiszcie jak wyglądał Wasz exPartner, za co tak za Nim szaleliście, czego później nie znaleźliście u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisssshhhaa
no wiec zaczynam: lysy, wysoki, dobrze zbudowany, regularne rysy twarzy, zielone oczy, silne ramiona:) dobry, czuly, OPIEKUNCZY, twardy, nie mowiacy czesto o uczuciach, taki byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehmmmmmmmmm
Blondynka, 75D, niebieskie błyszczące oczy, opiekuńcza:), seksowna, uwodzicielska, a przy tym inteligenta, szkoda,....że poszlo do innego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec tak
cechy wypisane przez Martisssshhhaa plus niesamowity ostry itd sex zaden facet nie sprostal tym wymaganiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asleijfiusdbfsg
jak był taki super to czemu znim nie jesteś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy narwany nieznośny
przystojny i seksowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec tak
bo charaktery sie nie zgadzaly ja - imprezowiczka a on - nie potrafil tego zrozumiec i nie potrafil wyzbyc sie zazdrosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto wroc
Byla dziwka w lozku(tylko dla mnie oczywiscie) a na codzien opiekuncza i kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martisssshhhaa
czemu niejestesmy? bo czasem tak bywa, nie mozemy, ale gdybysmy mogli to bysmy byli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe
blondyn o brazowych oczach, uwielbiam wspinaczke górską i dlatego mi imponował no i ten jędrny tyłeczek i 17cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez
czarne wloski, czarne oczka, rzucal kawalami, rodzina go uwielbiala i wpatrzony byl we mnie... Oj glupia bylam glupia...:/ czasu nie da sie cofnąć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa na płatku
do a wiec tak.. ale kazdy kot kocha jest za tym drugim, zatem powinnas go utwierdzc ze kochasz jak widzialas ze byl zazdrosny;0 znam pary ona bardziej imprezowa niz on, sa nadal o ile wiem ale oni rozmawiali ze soba, okazywali uczucia, itd jak ona byla gdzies on wiedzial od niej, ze go kocha ona i nie zdradzi. zwiazek to sztuka:) do kobieto wroc.. dziwka?:) placiles jej za sex/ czy dla kasy sie ozenila? nie uzywajcie slowa dziwka bo az niedobrze sie robi.. dziwka czyli za kase spala z toba, albo dla kasy sie hajtnela i tak byla.. takiej chyba nie miales:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie na czym polega nasz problem? na tym ze jesli spotkamy swoja nowa milosc to bedziemy ta osoba porownywac do tej przedniej i tu jest pies pogrzebany tez sie na tym przejechalam.....np intymna sytuacja z tym nowym a w mylsach - tametn to by zrobil to tak, tamten byl lepszy...cholera gdzie jest \"tamten\" co ja tu robie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa na płatku
no nie dokonca nowa milosc i wtopnenie w nia i czlowiek delektuje sie nim i znim i nie ma nic procz tych ust i spojrzenia tych oczu, od nich cieplo od reszty chlod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa na płatku
ciuciu klociu moieciu jak sie kocha to tak jest, mowili mi o tym ludzie z dlugim stazemm poznami w gorach w czsach lo, ci co gory kochaja to luzie z sercem:) i takie mieli zwiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×