Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

to dobrze, bo to jednak śliczna karteczka :D Chmuruś, jak widzisz nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli...nie wszystko tylko od nas zależy... prawda?? Ale Nam się następnym razem uda!!! Na 100%. 👄 malinowe :D Jak nauka?? Do przodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie..zgadzam sie z Toba! niestety nie wszystko zalezy od nas:/ ale skoro mowisz ze na 100%, to jestem troche spokojniejszy:) nauka powoli do przodu, wlasnie koncze sprawozdanie..no a na jutro tez dosc troche mi zostalo:) cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko, ale to zależy o czym myślisz... jak o przyjemnościach i samych milusi rzeczach to proszę bardzo :D No więć jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to akurat roznie:) to zalezy od chwili, bo te gorsze mysli same sie do glowki cisna, ale jest dobrze:) buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi internet szwankuje:/ mnie o to nie pytaj, bo to bedzie maloskromne:) wazne ze jest ktos, kto tak mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być małoskromnie :), trzeba umieć spojrzeć również na siebie :) I nie sądzę, żebyś nie był przy tym szczery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam o sobie nie lubie mowic:) juz 1000 wpisow...trzeba byloby jakas imprezke zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale ja tak ładnie pytam :) a do jakiej liczy marzy Ci się dobić?? :) a za imprezką jestem jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka1960
faceci to dranie.Odnosnie tematu. Moj byly mąż byl/jest draniem. Teraz obserwuje syna. Bierze nie dając nic.Moje tlumaczenia nic nie dają.Jemu sie nalezy.Bo jest facetem. Kogo ja wychowałam? Samca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ladnie pytasz..ale jednak zostawiam to innym do oceny (pewnie ile ludzikow tyle roznych opinii:P) marzy mi sie pobic rekord:) matka1960--) pewnie bierze przyklad, zly przyklad:/ z ojca. mysle ze ma juz swoje lata i teraz bedzie to juz ciezko zmienic, poki sam nie dostanie kopniaka od zycia..przykre..zwlaszcza dla mamy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekord ma byc taki, zeby wszyscy kiedys pamietali, ze byl tu taki Chmurek..:) wcale nie taki tajemniczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wybieram sie nigdzie..jeszcze:) moze zaraz do lozka, bo zmeczony jestem:) buziaki dla tych co juz pamietaja:* cos powiem:) slodkich snow zycze wszystkim! dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×