Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

bylem na Hi-Way..ale jak dla mnie to przereklamowany i byl srednio-nudny! albo ja jestem za glupiutki na ten film..albo to wyzszy poziom humoru:/ a tak to nic nowego..w sumie to rankiem jeszcze nie wiedzialem czy sie wybrac czy nie, bo ciezko mi sie wstawalo:) No ale jak pomyslalem, ze caly dzien mam w domu siedziec, to juz wolalem wybyc w trase. A ze jechalem autobusikiem wycieczka zajela mi 8 godzinek:) Fajnie! oczywiscie mysli mnie nie opuszczaly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym
nie byłabym taka pewna :D chmureczko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziemy musieli sie zalozyc, kto mocniej:) zdecydowanie wole Cie na czarno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie bedzie, bo nie wygrasz:P a zalozyc sie mozemy o...jedno zyczenie do spelnienia:) przegrany bedzie taka mala zlota rybka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz o tym czarnym??:) Ja nie wygram?? Ja perfekcjonistka, nie wygaram?? Oj Chmureczko moja słodka, nie byłabym pewna tak tego twojego zwycięstwa... :D Ale na małą złotą rybkę się zgodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurek wszystko wie!:P Och.. Slonko nie wygrasz:) Scisne, puszcze, trup;) buziak:* zaklad stoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Ci przyjdzie ze Słonka trupa?? Hihi, złota rybka ma tylko jedno życzenie, i co będzie?? Lepiej się zastanów czy warto ze Słonkiem wygrywać?? Zakład stoi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie przyjdzie z trupa..tak tylko zartowalem przeciez:) a czemu niewarto byloby wygrywac..w koncu jedno zyczenie droga nie chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że żartowałeś :D a czem nie warto wygrywać?? Bo ustąpić Kobiecie to dopiero przyjemność :) Tak czy nie mam racji?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze masz racje:) ale to cios ponizej pasa..;) Paskudnik! trafilas w moj slaby? punkt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ale niestety nie mogłam oprzeć się pokusie, hihi :D Jesteś... 👄 wielkie 👄 Uwielbiam Cię :D I widzisz jak niewiele czasami potrzeba Kobiecie, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..ta pokusa..;) ale Ty sie calusna zrobilas!!:* prawie jak ja;) ale tylko czasami...:P buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na rogalik na buzi, niewiele :) Ale może dlatego, że ja tak lubię się uśmiechać :) a do Ciebie, szczególnie :D Przylepki zawsze są całuśne 👄 jak to przylepki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak! Przylepki to wyjatkowe Stworzonka:) Milo mi, ze sie tak usmiechasz do mnie:) Sprawiasz ze zapomninam o wszystkich troskach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze... lubię też to uczucie :D Jak widać Przylepki mają szczególene moce :) skoro zapominasz... Och... milusi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć. Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć. Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć. W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć. W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć. Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć.\" Jonasz Kofta marzymy, marzymy Chmurko w przerwie czy nie tylko?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
aby mogło się zdarzyć trzeba marzyć aby mogło się wydarzyć trzeba działaći marrzyć:) cmok błetkitek, oj mysli me umykaja do piątku, do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×