Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

drugi dzień nie śpię... i zaraz mnie coś trafi normalnie:O o kochany, -20 drugi dzień już jest :). Śniegu po kostki, przyjemnie :). Choć za zimną nie przepadałam nigdy to ostatnio jakoś inaczej na nią patrzę:D. cieszę się:D:D:D ale też w jakiś sposób Ciebie rozumiem... wiem, wiem :) i tem ja też lubię się z Tobą droczyć:) zapraszam, zapraszam. Może w przyszłym roku, co?? ja, ja, ja :) i nie to żebym się chwaliła. Hmmm, ale wiesz jeszcze o czymś pomyślałam. Bo może to ten mój urok osobisty troszkę na niego zadziałał i tem mi tyle prezentów przyniósł ;). z jakiego kapelusza?? Zwyczajnie Ci ją na kawie przedstawię. A cudna będzie, obiecuję :). staram się jak mogę i mam nadzieję, że im ten ich najbliższy plan nie wypali. zaraz będzie bal karnawałowy, więc może wtedy jakieś zdjęcia się zdarzą;). przykro mi... a co dobrego widziałeś?? ściskam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale wymyśliłaś z tym próchnem :o takie samo ze mnie, a pół roku w tą czy w tą nie robi różnicy:) a czy z tego coś będzie? zbyt wcześnie cokolwiek mówić:) z Wami to nigdy nic nie wiadomo:) ostatnio widziałem z takich fajniejszych: Choć goni czas, Michael Clayton, Mr. Brooks, Mała wielka miłość :) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło:) mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś i wypoczęłaś. a tam, nic nowego, stara bieda niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie było :D:D:D i dostałam takie malutkie cudo na paluszek z brylantem :D:D:D a dzisiaj wyjechał na kolejny tydzień delegacji 😭 jak to stara bieda?? Czy to to o czym myślę?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nic tylko pogratulować:) tydzień minął jak z bicza strzelił:) nie masz się co mazgaić:P nie to o czym myślisz, chociaż w tym względzie też nie ma rewelacji:) a w pracy jestem na nowym oddziale i powoli łapie wszystkie obowiązki:) za dwa tygodnie będę ojcem chrzestnym, także wypada już być teraz poważnym człowiekiem;) 🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za opóźnienia, co? :O nie dziękować;) ale to nie pierwszy taki tydzień i nie ostatni😭 a gdzie Cię teraz rzucili?? kto Cię tak uszczęśliwił?? Może kuma będzie fajna??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma opóźnień:) po prostu nie chcę Ci zawracać głowy swoimi pierdołami. Masz teraz dużo ważniejsze myśli, plany i sprawy:) za to powroty mogą być dużo bardziej miłe:) teraz jestem na piecowni i sortowni:) odpowiadam za załadunki na samochody i wagony:) kuzynka:) ta dzidzia tak wzięła się ni z gruszki ni z pietruszki:) no i ja mam zaszczyt zostać ojcem chrzestnym:) kuma jest chyba dużo starsza i raczej nie o takiej \"fajności\" jak mamy na myśli:) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma:O. No wiesz co i myślisz, że ja teraz już tylko o jednym:(. Ważniejsze, nie ważniejsze, akurat to nieistotne:P. wolę jak nigdzie nie wyjeżdża i nie zostawia mnie z tym całym bajzlem na głowie.. fajnie?? eeeeeeeeeee, szkoda. dobrego dnia:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...jakoś tak:o tak właśnie myślę, samolubnie:( praca fajna, chociaż stanowiska się dublują i czasem są nudy:o właśnie mam urlopik:) kurde...ostatnio znów głupieje:( 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie złość się:o:( zagubiłem się w tym wszystkim, co mnie otacza! a i tak prędzej czy później,jeśli jest coś dobrego, psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) jak mógłbym ją zgubić? to, że rzadko pisze, nie znaczy, że nie pamiętam.. a tak się składa, że czasami są chwile, że nieśmiało o Tobie myślę... jak tam w pracy? ja właśnie kończę drugi tydzień urlopu:) musiałem wybrać zaległy z zeszłego roku. W sumie prze leniuchowałem go w domu, nie licząc weekendowego wyjazdu na te Chrzciny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra... nieśmiało?? różnie:O. Dzieciaki ostatnio strasznie głośne i rozbrykane. Do tego mam jedną nową z zaburzeniami zachowania. Ech, czasem z sił opadam:(... Fajnie Ci, z chęcią też bym poszła na jakiś urlop. Bo po pracy też dużo zamieszania;). Ale mieszkanie już prawie nasze :D:D:D. I teraz po woli kupujemy garnki i takie tam inne gadżety ;). a jak Chrzciny?? Dobrego dnia, idziesz na basen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ :D \'\'Ja dzisiaj byłam u Teściów\'\' Chciałabym ... , wyszłaś za mąż? :) :D [przyznam, że nie w temacie jestem od dawna]. Trzymajcie się ciepło. MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp🌼 witaj:). Nie, jeszcze nie, ale wszystko ku temu zmierza i w zasadzie to nawet już niedługo ;). A co u Ciebie? jak samopoczucie?? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złość piękności szkodzi:) yhym, inaczej już nie wypada:) chyba czują, że wiosna idzie:) dasz rade, lubisz Je przecież:) to super:) w takim razie jesteś już na swoim...marzenia się czasem spełniają.. Chrzciny bez rewelacji. Byliśmy tam na cały weekend, a maluszek bardzo słodki:) Zima w górach bardzo piękna... chętnie:) a masz miejsce? moze pomogę:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w to mi graj :P może masz i rację:) jaka wiosna, śniegu nadal po kolana:O. I do tego zaraziły mnie jakimś choróbskiem, jech. Pewnie, że dam radę i z tym, że Je lubię to też się zgodzę:). Tylko sam wiesz, czasem ma się mniej cierpliwości, sił i chęci... jeszcze nie, jak dobiorę klucze i już się tam wprowadzę to może wtedy poczuję się w końcu jak u siebie... A marzenia zawsze się spełniają, tylko trzeba mocno chcieć :D oj wierzę, myśmy mieli w tym roku pojechać na urlop w góry, ale z racji mieszkania już nas nie będzie stać. A urlop spędzimy przy szlifowaniu ścian i innych takich ;). Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko znajdziemy te wymarzone gniazdko:D. A teraz niektóre plany trzeba przełożyć w bliżej nieokreśloną przyszłość. A Mały jak ma na imię?? Powiedź, że piękne polskie, a nie jakieś tam Ksawery czy Nicole:O. no ba, zawsze:). kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w piórka obrośniesz:P Chmuruś prawie zawsze ma racje:P no przecie wiosna:) Ropuszko,gdzie Ty mieszkasz;) jak zdrówko? mam nadzieję, że się nie rozłożyłaś... wiem przecież, wiem...nie jesteś superwoman:) jeszcze raz gratuluje i zazdroszczę:) nie wszystkie i nie każdemu:/ fajny i taki urlop:) chrześniak to Michał:) ciekawe gdzie ja się tam zmieszczę:):P na Dzień Kobiet 🌼 🌼 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×