Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość chmurek

a jak juz ktoremus zalezy i kocha, to trafia na taka, ktora zmieni i jego w drania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chmurek
a ty to puciem mi tu pachniesz :P znasz pucia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
ani mariusz ani pucio Paskudy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
Pewnie nie wszystkie, ale kocham wlasnie ta "gorsza" a zarazem cudowna. Nie ma drugiej takiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cho-le ra
wszystkie kobiety to cholery(wiem, bo tez jestem kobieta:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
I wlasnie dla takiej cholery zrobilbym wszystko. Albo jestem glupi, albo ja kocham:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od paskud
was wyzwal:) to faktycznie Cie zmienila w drania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanowa dama
mozesz sprecyzowac jak Toja ukochana zrobila z Ciebie drania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
W tym rzecz ze nie chce innej, ma wszystko czego potrzebuje:( Mozna by dlugo wymieniac. Kochane Paskudy, czemu sie tak bronicie przed miloscia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
jeszcze nie zrobila, ale zrobi wtedy jak skonczymy ze soba bezpowrotnie...tez sie stane taki nieczuly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie coś
przeskrobaleś chmurek i dlatego tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanowa dama
wiec czekasz na nieuchronny koniec ?? niebanalne ;) moge cos zdradzic z nielatwej natury kobiecej, my mamy taka przypadlosc, slabosc do 'zlych' mezczyzn, niestety. Nie trzeba byc wzorowym facetem aby zawrocic nam w glowie - nielogiczne ale zyciowe. Moze jestes po prostu za slodki, szablonowy, przewidywalny a wiadomo im wiecej emocji (tych dobrych i tych nieco gorszych) wzbudzasz w drugiej osobie tym łatwiej zwracasz na siebie uwage, myśli no i w końcu uczucia :) P.S. skąd wiesz, ze zwiazek sie rozpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
O nie, nie! Nie czekam, walcze o Nia. Wczoraj poznym wieczorkiem powysylalismy sobie kilkanascie smskow. Chyba dawanie sobie czasu nie bylo najlepszym rozwiazaniem. Bo spotkala kogos, nic powaznego, ale zawsze to juz cos! Trzeba bedzie zaczac rozamwiac w 4 oczy, o tych najtrudniejszych sprawach. Nie dam jej spokoju dopoki nie bede czul, ze zrobilem wszystko co w mojej mocy, zeby ja przy sobie zatrzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
Moze jestem troche szablonowy, ale czemu mam teraz wszystko odkrywac to co najlepsze? Mam duzo pomyslow, zeby ja jakos zaskakiwac, ale ona nie bardzo chce tego. Z reszta, teraz najwazniejsze, zebysmy wytrwali w tym pierwszym powaznym kryzysie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
A wiesz, ze myslalem tez o tym, zeby tak samo poznac sobie jakas dziewczyne i pogadac, troche nabrac dystansu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci tak poki sie ze starej milosci nie wyleczysz to nie baw sie w zadne zwiazki bo skrzywdzisz inna osobe albo niechcacy dasz nadzieje na cos wiecej np na wielka przyjzn itp (nie milosc) jakiejs dziewczynie a ona inaczej to zinterpretuje to dopiero wtedy beda jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
Wiem i tez sie tego boje! Dlatego dopoki sie nie ulozy, lub nie, dopoki sie nie wyjasni to nie bede zawracal komus glowy! A teraz to moja pierwsza milosc i czy wogole da sie z niej wyleczyc, bo porowania beda zawsze. Nie sadze zebym Ja kiedys zapomnial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze zalozmy ze sprawdza sie ten najgorszy scenariusz - rozstajecie sie ty cierpisz itp ale po jakims czasie stwierdzisz k... co ja w niej widzialem z kim ja bylem - ale na to potrzeba czasu kiedys plakalam za jednym facetem i myslalm ze to ten jedyny a teraz jak o tym mylse to sie tylko smieje ale nie ukrywam ze wtyedy jak sie wszystko sypalo bylo mi bardzo ciezko wiec nie zakladaj ze tylko ta dziewczyna moze dac ci szczescie bo z czasem zrozumiesz jak bardzo sie mylisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurek
Bede trzymal klase do konca! Jesli z tamtym bedzie cos powaznego, to pozegnam sie i odejde. Postanowilem juz, ze napisze jej wtedy ostatni list, taki prawdziwy nie mailowy:) i kupie bukiet 14 roz, tak za kazdy miesiac szczescia! A potem, cholera, trzeba bedzie zapomniec, chyba ze sie opamieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelandia
opalona ma racje-czas leczy rany... jestem teraz w wziazku z chlopakiem w ktorym to ja jestem ta zla... sama nie wiem co czuje ..chyba go nie kocham..ale zalerzy mi na nim zwlaszcza na jego przyjazni....wiem ze jet mu coraz trudniej bo na jego zapenienie ze mnie kocha nigdy mu nie odpowiedzialam tego samego..i nie zrobie tego dopuki nie bede wiedziala..i jescze jedno to nie prawda ze kobiety ,,takie jak my''sa z kims bo boja sie byc same..jestem z nim bo wiem jak bardzo mnie kocha i boje sie tego bolu jaki moze go spotkac po naszym ozstaniu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla efektu jesli bedziesz pisal list to kup \"papier czerpany\" najlepiej jak sa zatopinone w nim platki jakis kwiatkow robi wrazenie ;) poszukaj w sklepach papierniczych no i jeszcze moze napisz to piorem a nie zwyklym dlugopisem jak klasa to klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelandia ja wiem ze czas leczy rany tylk latwo jest mi sie madrzyc i tak pisac a teraz mam tez do dupy sytuacje a nie potrafie tej formulki do siebie zastosowac chociaz sie staram mam pytniae nie mowisz ze go kochasz ale moze okazjesz to w inny sposob np przytluasz sie do niego czest, glaszczesz o itp czasem nie trzeba mowic kocham (czasami przez gradlo nie przechodzi) ale moze okazujesz swoje uczucie w ten wlasnie sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×