Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Chmurek, no wiesz co? Bo jeszcze mnie o molestowanie ewentualnie o agresję posądzi. Nie powiem przy świadkach. Ale pasek... to już pe......a :D:D:D hahaha a niby to czemu Ty możesz a ja nie? CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja Cie o nic nie posadze:) tak tyklo pomyslalem ze szkoda raczki:P Ty nie mozesz bo nie lubie jak Ci smutno! a ja moge, bo...hmmm.. bo..jestem wiekszy:P a teraz juz pachnacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale agrument, hahaha :D. Większy :D :D :D to mnie rozbawiłeś i kurde nowy siniak na kolanie przez Ciebie 😭. Spadłam z krzesła. Większy, jaki argument, hę to nie sprawiedliwe. Poczekaj niech Cię spotkam to ja wykorzystam swoje argumenty!!! I dopiero zobaczysz :D Wiesz, a ja nie lubię jak Tobie smutno i co? czy szkoda? Toż to sama przyjemność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy argument jest dobry, a kto powiedzial ze musi byc sprawiedliwie:) uwazaj tam na siebie, co to za krzeslo ze spadasz:) to ja podmucham....a fuuuuu...boli? ha, a jakie Ty masz argumenty? zobacze? hmm..ciekawe:) pewnie tak tylko mowisz, zebym sie przestraszyl:P skoro tez nie lubisz to mamy problem:) a za przyjemnosc maly buziolek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie krzesło, to Ty. Tak mnie rozbawiłeś tym argumentem, większy, że spadłam. Phi, ależ argument, między bajki włożysz. Poczekaj, hihi :D ale tu nie ma się czego bać, ja urocza istota jestem :P argumenty? Ciekawy? Phi... Kobiece :P jaki problem? Po prostu nie możesz się smutać i tyle. Uszka do gry :D i miodzio chłopczyk jesteś. Ptysio... :D tylko taki malutki, hmmm... 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, a teraz winnego szukasz na tego siniaka, ladnie tak?:P kobiece? pewie jakies nowe sztuczki:P nie wierze:) miodzio, Ptysio...za duzo slodkosci, od tego sie tyje:P malutki malutki...na duzy trzeba sobie zasluzyc:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam winnego, mówię jak było. OOooo :P przykro mi. Wirtualnie nie mam daru przekonywania, więc nie pozostaje Ci jednak nic innego jak uwierzyć na słowo. ojej, a Ty co kalorie liczysz? Rozumiem aluzję, już się ustosunkowuję. Ale co poradzę, że to takie po części zboczenie zawodowe. Ech... no nie. Nie zasłużyam sobie? 😭 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bez smutkow bo przeciez sobie tutaj dzis zartuje:) wierze.. nie ma zadnych aluzji... i zaslugujesz na ogromniaste:* ja juz zmykam lulac! kolorowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ przecież ja też sobie żartuję ;) o teraz już lepiej, ja co prawda malutka jestem, ale buzi to uwielbiam ogromniaste :D śpij spokojnie... zaraz będę... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Chmureczko :D jak dzień? Dobrze prawda:D? Ja kupiłam sobie dzisiaj książkę na poprawę humoru i właśnie smażę pieczarki. Pierwszy raz, ciekawe czy będą zjadliwe, hihi :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzionek dzis fajny:) przed chwila pomagalem podlewac w ogrodku roslinki:) ogladalem tez forum o tym przeszkoleniu wojskowym... cudnie bylo na laweczce;) napewno beda zjadliwe..w sam raz na zapiekanke:) mniam:) buzia:* przytulam sie bo zlapal mnie smutek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam napisali? ędziesz mił ulgi czy nie bardzo? :) hę, masz rację :D miodzio... :D pieczarki troszkę za słone wyszły, ale w sosie i z makaronem oko :D. Jech, ja i kuchnia. Łomatko, co to się porobiło, hihi :D. Metamorfoza, hihi :D :D :D oj Chmuruś tylko nie smutki. Proszę. Buzi 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, juz jestem... kryzys przeszedl..ale dawno juz nie mialem takiego:/ zalezy jakie ulgi:) podobno sa jakies przepustki, najdluzsza na 72 godziny..podrozowac tez bede mogl ze znizka 78% :) hmm,, tylko tak gadasz ze Ty i kuchnia, a tu pewnie jakies smakolyki wychodza:) ale malinowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już przeganiamy kryzysy. Oooo postanowione :) ulgi w tym sensie, że może nie będą Cię za bardzo męczyć ;) To o przepustkach to akurat ja wiem :) muszę jakoś odciągać Cię od czarnych myśli, więc całuję :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 a że to dla mnie przyjemność, to już inna sprawa, hihi :D👄 👄 👄 👄 👄 do smakołyków to jeszcze daleko, oj daleko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie go przegonic! lobuz jeden:) z meczeniem nie wiem jak, to zalezy od szefostwa:) napewno troche bedzie przed przesiega:) zobaczymy! ja tez lubie calusy, wiec nie narzekam;) ale skromniutka jestes, no no, a ja mysle ze calkiem blisko:) a moze juz sa!?@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, to troszkę Cię tam poganiają, hihi :D Chmuruś to miło, że tak uważasz, ale ja lubię dobrą kuchnię i wiem, że mi do dobrej kuchni to jeszcze daleko. Oj daleko :D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 oj...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dobra kuchnia to wszystko co mi smakuje:) a wybredny nie jestem :P w takim razie musisz duzo cwiczyc:P no i przydalby sie jakis degustator;) oh ten siniak, czuje sie winny:) skoro sie nalezy to :* --) w kolanko ten buziak, nie pomysl sobie za duzo:P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Chmuruś, jak będę miała dla kogo to może zacznę ćwiczyć :) Ale zapraszam jak jesteś chętny ;P a co mogłam soobie pomyśleć? Hę, wyjawisz, bo jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. A siniak wilgachny bo mocno wczoraj dostało się krzesłu. Jech, strasznie twarde nóżki ma:P śmigam się pluskać :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee..nie zapraszaj pierwszego lepszego chmurka..bo jeszcze przyjdzie i bedziesz w szoku:) nie pomysl sobie, ze skoro buzi sie nalezy to zaraz bede calowal gdzie popadnie:P skoro kolanko boli, z mojej winy to buzi tylko w kolanko:P ja tez mam twarde nozki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci coś kiedyś mówiłam na temat pierwszego lepszego Chmurka. Wrrrr, przecież jest tylko jeden Chmuruś :P gdzież bym śmiała. Ja wbrew pozorom nieśmiała dziewczynka jestem. Ojej, aż się zaczerwieniłam. Widzisz. Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..jeden Chmurus, zapomnialem:) oj..przepraszam, nie chcialem Cie zawstydzac:) lepiej byc troche niesmialym..niz zbyt smialym:) ja tez juz pachnacy i chyba zmykam, bo przysypiam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzisiaj bylem strasznie zajety, wiec nie moglbym isc:) a za to jutro z przyjemnoscia:) mialem dzis sprzatanko, kosielm ogrodek, rozkladalem basen:) ale znow goraco..trzeba bedzie pizamke wyrzucic:P ide sie zaraz pluskac i moze cos poczytac! co tam u Ciebie? cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×