Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perfecta

Seks a kościół.

Polecane posty

Gość przeciez
mieli slub :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *siedemnastka*
linuxa? no no no :) ja to sobie na xp'eku professional'u pracuje i mi dobrze :) chodź linuxa musiałam się w szkole uczyć :) przygotowanie do zawodu hehe :] no i legalny. ale i tak nie wiem co m do tego seks? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
ja tego w pismie nie przeczytałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *siedemnastka*
ślub?? o_O od kiedy?? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
no ta legalnosc ma:) sluchaajcie sama osobiscie znam ksiedza ojca biologicznego 6 dzieci chyba ze oni jakas dyspense w niebie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *siedemnastka*
dlatego ja uważam, ze nie powinno być księży tylko pastorowie, którzy mają swoje rodziny i się zaspokajają. a nie muszą chodzić do domów publicznych żeby robić to, co każdy normalny mężczyzna. a wątpię że mogą żyć bez. a jak już coś to zostaje masturbacja, która też jest grzechem. pastorowie mają znacznie lepsze i NORMALNIEJSZE życie. a też służą Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dziwi mnie to czemu uwazaja pigulki za grzech:O ze co niby to zabija te gownaine jakies tam komorki:P a jak kobieta ma meza badz anrzeczonego i powazne zaburzenia hormonalne i musi je brac...to co tez zle:P czy ma wtedy celibat do konca zycia zastosowac:P hmm wg mnie przed czy po slubie to powinna byc sprawa ludzi....ale wazne by decyzja ta byla dojrzala itd...i nie w za mlodym wieku np14-16 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmma co do kosciola...to samo jego zalozenie...przez Jezusa nie jest zle..ale coz tworzą go rozni ludize i niektorzy popelniaja bledy...bo raczejw slowach Chrystusa o tych sprawach nic nie bylo..a wtedy juz to bylo...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *siedemnastka*
no właśnie... grzech... chyba lepiej jak kobieta bierze pigułki niż ma zajść w ciążę i zabić swoje dziecko? albo je porzucić? to antykoncepcja chyba jest lepsza... ważne żeby z głową i odpowiedzialnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *siedemnastka*
no racja! heh ciekawe dlaczego nie ma w piśmie o życiu Jezusa jako dojrzałego mężczyzny. czemu nie ma tego momentu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie bylo..choc nie wiadomo:P Zbytnio nie wierze w tego Graala i tą marie amgdalene...wg mnie jezus byl kims ponadto..calą tą bilogie poped itd...Przeciez byl Bogiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
jezus nie mial czasu:) przeciez byl pracoholikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *siedemnastka*
heh o tym czy był czy nie wolę się nie wypowiadać. lepiej pozostanę neutralna :) a tematem jest seks i kościół :) choć na temat istnienia "Boga" mam swoją tezę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *siedemnastka*
hehe dobre gold-misteria :) no ale w takim razie jak wytrzymywał to całe "napięcie"? o_O tylko Bóg wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro byl kims ponadto itd...to nie mial...zreszta nie wiem...nigdy sie tego za zycia nie dowiemy.....zresztą czy to wazne? wazne jakim byl On czlowiekiem itd..i ze zamrchwywstal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie widzę związku między pigułkami a kościołem. Też brałam i chodziłam do kościoła i do spowiedzi i nigdy się nie spowiadam z takich rzeczy, bo dla mnie to nie jest grzech. Nie biorę żadnych tabletek poronnych, nikogo nie zabijam ani nic. Są cięższe grzechy niż miłość (dla mnie to nie jest grzech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliku kliku katoliku
Kazdy dorabia swoja wlasna ideologie do swoich poczynan i upodoban :) Sweet :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carna
witam, nie mam pojęcia czy topik nadal aktuaklny czy nie, ale i tak napisze, a nóż ktoś odpowie i temat sie będzie ciągnąć :) od paru miesięcy mam wspaniałego chlopaka, byliśmy ze sobą blisko, ale bez seksu, czekałam na tabletki, a później zawsze było coś przeciw, niewazne. HCodzi o to ze w święta byłam u spowiedzi no i sie wyspowiadałam z naszych "uciech". Ksiądz mnie może nie opierniczył, ale dał do zrozumienia ze mnie piekło pochłonie, rozgrzeszenie dostałam. po tak długiej jego tyradzie na ten temat praktycznie CAŁY CZAS myslę o seksie. ale w sensie ze to grzech i takie tam. popadam w paranoje. tablety rzuciłąm, ale niepotrafię sie oprzec swojemu Misiowi, czuje ze robie zle. boję się Boga. ale z drugiej strony to chyba nie na tym polega? wiem, ze i tak przyjdzie czas na sex, to jest ludzkie, ale zarazem mam potworne wyrzytu sumienia, ktore powoli nie daja mi zyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, ten kosciol... robi ludziom wode z mozgu i prowadzi do zaburzen seksualnych (obsesyjne myslenie o seksie jako o czyms zlym to JEST zaburzenie sfery seksualnej). a kazdy normalny seksuolog powie Wam, ze kosciol glosi straszne bzdury w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka księdza
zapraszam na topik seks z ksiedzem. Zaraz przestaniecie sie przejmowac niepotrzebnymi głupotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka księdza
mój X kocha się ze mną prawie co noc, więc sorry, ale nie rozśmieszajcie mnie, że wierzycie w to, co oni plotą, bo ich nauczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka księdza
i to nie jest prowokacja. Po prostu szlag mnie ciężki trafia, jak widzę, jacy są oni w większości, bo jego koledzy też nie lepsi, a jakie problemy stwarzają sobie ludzie, wierząc w te ich brednie. Aha, jestem wierzącą katoliczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhwdfoqwo
a co powiecie na to. przed slubem mój mąż przystąpił do sakramentu bierzmowania. ja byłam jego świadkiem i musiałam iśc do spowiedzi. powiedziałam w konfesjonale ze mieszkamy razem, i nie dostałam rozgrzeszenia. ksiądz przerwał moją spowiedz, spytał czy po spowiedzi się wyprowadzę od mojego narzeczonego, powiedziałam ze nie, więc to był juz koniec spowiedzi. nie pytał czy ze sobą sypiamy. a mój mąż wyspowiadał się z "grzechu" współzycia, i było ok. czy wobec tego grzechem jest mieszkanie pod jednym dachem czy też seks? bo nie rozumiem. to samo było przed slubem, nie mielismy dwóch spowiedzi, a tylko jedną, dzien przed. i ksiądz się nas nie pytał czy uprawiamy seks, uznał to za pewnik i nie pozwolił na spowiedz miesiąc przed slubem. dlaczego? przeciez moglismy isc do spowiedzi miesiąc przed slubem i pozniej zachować czystość ( co i tak zrobiliśmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżycowa Noc C:
Nie, Bóg nie zakazuje sie kochac! Kościoł a Bó to co innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tutaj ktoś, kto ma ochotę na telefoniczny seks? Bardzo zboczona 18stka zaprasza na sex telefon. Jestem Aneta, zdjęcia znajdziesz tutaj: http://www.sex-rozmowy.pl/aneta_sex_telefon.html Uwielbiam sobie robic dobrze rozmawiajac z facetem na temat sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam. Śmieszą mnie ludzie, którzy wypowiedzieli się wcześniej. "Tak długo czekaliśmy, tak się szanujemy, to jest prawie mąż!" No to jak tak go kochasz i jesteś pewna to weź z nim ślub. A jak to jest niemożliwe to nie udawaj wielkiej cnotki niewydymki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×