Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja musze to wiedziec

wytlumaczcie mi ten SEN prosze

Polecane posty

dnie noce pod zad snila mi sie powodz. ale nie byla to taka normalna powodz.pierwszy sen byl taki : bylam w domu i nagle dom zaczol wypelniac sie woda, bylam w srodku z kims, zaczelysmy wstawac na stoly, meble aby sie nie utopic. kiedy woda byla juz prawie pod samym sufitem a nam tylko czubki nosow wystawaly z wody, to woda zaczela sie cofac, i cofnela sie calkiem. to bylo wczoraj. dzis w nocy znowu snilo mi sie ze bylam nad morzem i te moze zaczelo wylewac. ja ze znajomymi zaczelismy uciekac przed ta woda, bylismy w jakims wysokim bloku i widzialam jak ta woda zalewa korytarze i pnie sie coraz wyzej. my ucieklismy na dach bloku i tam czekalismy az woda znowu zaczela sie cofac. prosze czy to ma jakies znaczenie? czy cos mi grozi? w sennikach nie potrafie znalesc wlasciwego wytlumaczenia. czy ktos moze mi to wytlumaczyc? bo sie zaczelam bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
moze sprawdz w senniku co oznacza woda powódz i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalaja
najwazniejsze jak ta woda wygladala. czy byla wzburzona, czysta, przejrzysta czy ciemna metna, byly jakies smieci, ryby cokolwiek co zwrocilo twoja uwage? w ogole byl jakis szczegol ktory szczegolnie przyciagnal twoja uwage? czy zanurzalas sie w tej wodzie? czy widzialas ludzi w tej wodzie? cytat z sennika z xix wieku:P woda czysta i spokojna - wrozba dobra, metna i wzburzona - nieszczescie szczegolnie dla pieniaczow. byc nad woda czysta i przegladac sie w niej - pozyskanie dobrej opinji i wynikajace stad pomyslnosci, stac nad woda wzburzona prawie zawsze przepowiada bardzo przykre wydarzenia w rodzinie nawet smierc rodzicow. Wody cuchnace, zasmiecone - niepowodzenia, straty, nieszczescia; jezeli jednak wody takie plyna i splyna zupelnie nim sen sie skonczy, znaczy to, ze wszystko zle choc i przyjdzie, lecz tez i minie wkrotce, nie macac zwyklego biegu zycia, ktory zazwyczaj zmienia sie wowczas na lepsze. liczby: 9, 17, 49 jest o potopie, ale tylko o takim w ktorym sie tonie wiec to ciebie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic Ci nie grozi
masz jakieś problemy, które zalewają Cię we śnie - to te potopy. dasz sobie z nimi radę, ale nie uciekaj przed nimi, tylko je rozwiązuj. stanie i czekanie, co z tego wyniknie, powoduje jedynie strach i ucieczkę, a problemy zostają ...weź wreszcie życie w swoje ręce! głowa do góry, nie zatoń! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. woda ze snu byla ogromna, czysta, spokojna, zalewala pokolei dom, 2.widzialam jak jej przybywa, bylo jej coraz wiecej i wiecej, a kiedy juz prawie mnie zatopila zaczela odplywac, az calkiem znikla, nie uciekalam, nie szarpalam sie, stalam w miejscu, na meblach 3. boje sie ale nie panikuje, mam jakoms pewnosc ze ona zaraz zniknie i nic zlego mi sie nie stanie, cierpliwi e czekam od odejdzie 4.w pierwszym snie chyba to byla mama , a w drugim znajomi, wszystko zgadzalo sie z osobami ze snu na jawie, choc pokazali tez sie tam ludzie ktorych nie znam 5. byl tam dom, w 1 snie byl moj dom ale na jawie takiego nie mam, w drugim snie byl wysoki blok, nic z tego nie przypominalo mojego prawdziwego domu 6. ostatnio sie tak czulam kiedy rozstalam sie z narzyczonym 7.w obecnym zyciu jest ktos kto mi sie podoba ale boje sie go zdobyc 8. wlasnie nie rozumie tej sytuacji czy to ma cos wspolnego z moim snem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×