Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greeeta

czy wasi chlopcy tez staja sie inni przy waszych rodzicach??

Polecane posty

Gość greeeta

mam cudownego chlopaka , jestesmy razem 2 lata. i jestem nam super! ale moi rodzice nie za bardzo go chyba lubia :( Spotykamy sie dosc czesto ale zawsze kiedy ich widzi zmienia sie.. ma jakas straszna treme!!;( prawei sie nie odzywa , glowe ma spuszczona.... Czy wasi chlopcy tez taka maja , badz mieli?? czy kiedys sie zmieni?? dzisiaj znowu miala od mamy reprymende ze to jakis mruk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgd
trzeba było nie zapoznawać go z rodzicami.To twój chłopak ,a nie rodziców i niekoniecznie chce z nimi przebywać tylko z tobą.Oczywiscie mozna sie przywitać ,ale jest sie z kimś nie po to by rozmawiać z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
jak chlopakowi na tobie zalezy chce jak najlepiej wypasc przy twoich rodzicach i sie tremuje Jak ich blizej pozna to sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeeta
dziekuej za odpowiedzi:) mam nadzieje ze to sie zmieni.. bo kurcze chlopak mojej siostry jest za to strasznie wylewny i dowcipny i ciagle go do niego porownuja ;( chcialabym zeby cos sie zmienilo ale chyba bede musiala poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w wiekszym gronie znajomych jak sie zachowuje? zwlaszcza w gronie Twoich znajomych? bo jak tez glownie siedzi cicho, to marna szansa na zmiane, z doswiadczenia mowie.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
ale ja nie lubie gadul, wlasnie ujal mnie tym sposobem bycia niby w dali, 4na1 i ciut, ale jak cos rzekl to od razu na roncie byl, ja cche tak i koniec:) a inni mi wisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greeeta
ze znajomymi jest na szczescie dobrze :) tylko przy rodzicach siedzi cicho jak makiem zasial l;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×