Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsdafsda

co pomyslałyscie gdy pierwszy raz

Polecane posty

Gość Jaacie...
Jak ja go pierwszy raz zobaczyłam to powiedziałam że śmiesznie wygląda i zaczęłam się śmiać (on. tzn jego penis), jak wzięłam go w swoje łapki to poczułam takie słodkie ciepełko bijące od niego i od tamtej pory jak mam zmarznięte łapki to wsadzam mu w bokserki łapie go za peniska i grzeje je sobie ,to taki mój prywatny kaloryferek ,a jak wzięłam go pierwszy raz do ust to myślałam że później będę miała wary obciągary ale tak się nie stało a jak mu to powiedziałam to śmiał się ze mnie ok. tygodnia.... i powiedział że jestem bezbłędna. Ale przeraziłam się nie na żarty jak się zaczęliśmy kochać bo nie powiem żeby natura go skrzywdziła i byłam święcie przekonana że jak on mi go wsadzi to nogi mi będą się przez tygodnie rozchodzić ale nie było tak źle. Ale penisy to fajna sprawa. Co my byśmy bez nich zrobiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do posłuchania śmieszne
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ona*
no właśnie :) śmieszny topic :) opowiadajcie dziewczyny, opowiadajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pomyślałam, że spodziewałam się, że będzie grubszy... i mniej jakiś taki... pokrzywiony :) Potem okazało się, że to ten egzemplarz był wybrakowany ;) Wogóle bałam się tego, że jakoś nieswojo będę się czuła dotykając go, ale oporów nie miałam żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusi
ale to zależy jak leży... a jak stoi to broi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×