Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieznajoma_27

Jak się zrozumiec?

Polecane posty

Gość Nieznajoma_27

Mój mąż z którym się rozstałam 4 lata temu nadl mói że mnie kocha zadzwonił że zerwał z dziewczyną którą był by być ze mną że teskni....co zrobić???czy to normalne? Tylko błagam bez żadnych głupich komentarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka32
Jezus....NORMALNE! Nigdy nie słyszałaś o przypadkach, że ludzie do siebie wracają ? Co robić ? Jesli chcesz z nim być, to badź. Jesli nie - to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...normalne, bywa i tak! Zależy jeszcze jaki ślub ;), bo cywilny jest raczej niezobowiązujący, a jeśli kościelny to może i warto coś uratować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka
nigdy nie słyszałaM wiekszej bzdury ,ze ślub cywilny jest niezobowiązujący,trzeba być nieźle kopnietym zeby tak napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to tylko g... warty papier! Takie jest moje zdanie, możesz się z tym nie zgodzić, ale tak uważam... pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka
a co są warte słowa jakiegoś faceta w kosciele jesli religia niewiele znaczy? Czyzby moherowa tolerancja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka32
Ten "gówno warty papier" ma swoje poważne konsekwencje np. prawne. Pomijając moralne - czy "cywilna" przysięga jest gówno warta ? To znaczy, że już ją wypowiadając w nią nie wierzymy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jeśli dla niego są nic nie warte to i znaczą tyle samo ile papier w cywilnym, moze dla niej znaczą coś więcej? Czy posiadanie odmiennego zdania jest równoznaczne z poglądami moherowej tolerancji, nie sądzę... ale widzę, że trochę tolerancji Ci brakuje! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka32! Co to za przysięga, którą można 4 razy złożyć i 4 razy dostać od niej unieważnienie? Mówię o wartości słowa, a nie polskim prawie! Jednocześnie nie stwierdzam, że kościelny jest gwarantem czegokolwiek, ale może jest bardziej \"prawdziwy\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka
przyganiał -niestety-kocioł garnkowi.Tobie do tolerancji tez daleko jeśli ważną dla kogos przysięgę nazywasz g.. wartym papierem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka
ta wartość słowa w kosciele obserwujemy na codzień w bardzo "szczęśliwych" związkach. Po co więc na siłę ideologizować i idealizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może masz rację? Odbiegliśmy od tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma_27
Poradzcie bo naprawde nie wiem co zrobić.Mamy dwójke małych dzieci , jedno z niedosłuchem, boję sie.Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznajoma_27
czy jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikanka
a czego się boisz skoro już 4 lata nie jestescie razem?Nie bardzo rozumiem ,przecież przez ten czas chyba jakos zorganizowałas sobie zycie.Skoro on przez ten czas nie pomagał Ci -a tak to wszystko rozumiem to czy teraz niby ma sie obudzić czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×