Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotny

Czy

Polecane posty

Gość ona2323
czy pieniadze sa wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat schodzi na psy
w obecnych czasach zaczyna byc najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze wieksza czesc spoleczenstwa niz polowa zwraca uwage na wyglad praktycznie kazdy na to zwraca uwage i to calkiem nieswiadomie :o tak jzu jestesmy skonstruowani i od tego mamy zmysl wzroku w koncu :D no ale zwracac uwage, a \"przywiazywac wage\" do wygladu to dwie rozne sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka
wygląd jest bardzo ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie baaaaardzo ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkkaasa
jest bardzo ważny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wygląd jest ważny? Powiedziałabym, że jest decydujący na przestrzeni świata rzeczywistego w I fazie gdy, gdy ewe. rozważamy kwestię \"warto czy niewarto\" podejść. Na szczęście, ilu ludzi, tyle GUSTÓW-zatem teoretycznie, KAŻDY się może podobać, ale temu/tej właściwej (mającej podobny gust) Nie sądzy także aby całość, w szczególe była ważna (czyt. decydująca). [ jeśli mężczyzna ma więcej niż moje 174cm w porywach i nosi okulary-mnie wystarczy, przynajmniej na początek]. W innych sytuacjach, kiedy poznajemy kogoś i nawiązuje się więź emocjonalna, to co na pierwszy rzu oka, mogłoby się nam wcześniej nie podobać, zaczynamy uważać za \"urocze\";) Reasumując, wygląd ma znaczenie, ale w kontekście względym. a abstrahując: przepraszam, że kiedyś nazwałam Cię \"starym kawalerem\" (na szczęście chyba nawet nie zauważyłeś) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie , gdy zaistnieje wiez emocjonalna, to wszystko nam sie w tej osobie zaczyna podobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka
tak, ale żeby zaistniała więź emocjonalna to trzeba czasu. A co poniektóre 'wyglądy' są takie, że odpychają już na początku i nie dajemy żadnej szansy. Zresztą pytanie było krótkie i konkretne. Nawet jeśli są gusty i gusty to wygląd pozostaje wyglądem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do końca \"fiśka\" ==>czasem obracając się w kręgu znajomych i ich znajomych, możesz spotkać kogoś, kto na I rzut oka wydaje Ci się być mało atrakcyjny, no ale--to tylko \"jakiś\" tam znajomy, więc nie traktujesz go w kategoriach ewe. partnera, a tym samym po prostu obcujesz z nim, poznając poglądy, zaintereswoania i ideologie...rozmawiasz. nawet możesz się nie zorientować, kiedy nawiąże się takowa więź emocjonalna:), albo inaczej->kiedy pojawi się chęć poznania tej osoby bliżej. ale to już temat na inny topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że baby
podnoszę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglad moze i wazny ale tylko w pierwszym kontakcie :) jak sie zakochasz to dla ciebie kobieta twoja i tak bedzie najpiekniejsza nawet jak by nie była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglad odgrywa niebagatelna role w tzw pierwszym kontakcie, przy tworzeniu sie pierwszego wrazenia. Atrakcyjnym osobom latwiej zalatwic sprawe w urzedzie, czy tez wzbudzic zaufanie w sytuacji np naocznego swiadka itp. Po pierwszym wrazeniu nastepuje jednak kolejny etap stopniowego zapoznawania i to on jest decydujacy. Zdarza sie niestety, ze czasem nie daje sie sobie szansy na glebsze poznanie drugiego czlowieka, bowiem jakas jego jedna ceche odstraszajaca ;) przenosimy na calosc... Albo odwrotnie- np piekny usmiech, czy ujmujacy glos sprawia, ze oceniamy taka osobe pozytywnie, bez glebszych podstaw etc etc Jesli chodzi o atrakcyjnosc w miejscu pracy -optymalnym rozwiazaniem jest wspolpraca osob o -w miare przecietnej atrakcyjnosci oraz wzajemnej sympatii sytuujacej sie powiedzmy w skali od 1 do 10- ok 4-6 ;) W zwiazku dwojga osob oczywiscie im wieksza atrakcyjnosc tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka
właściwie to temat rzeka - autorowi chyba jednak chodziło o to, czy wygląd człowieka jako potencjalnego partnera jest ważny. Dużo piszemy tutaj o pierwszym kontakcie i o więzi emocjonalnej. Można by się o tym rozpisywać. W kontekście wygląd jako czynnik przy pierwszym poznaniu, jak już tu zauważono, ma niebagatelną wręcz moc. I zapewne wiele z nas ma kolegów (koleżanki), może nawet przyjaciół, z którymi świetnie się gada, ecc., niemniej jako potencjalni partnerzy (emocjonalno-seksualni) są oni już na wstępie, brzydko mówiąc, 'spaleni'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny=> [przytulam; szczerze] cóż Ci mogę powiedzieć, poza tym, że wiem jak samotność męczy, boli, przygnębia... Ja życzę Nam [wszystkim samotnym] nieustającej wiary i sił:) P.s. w zasadzie to kobiety wolą starszych mężczyzn, zatem teoretycznie, leżysz w kręgu zainteresowań dość szerokiego wiekowo grona;) kobiet ==>22 do 31+x Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że baby
jestem też samotny, zatem też czuję się przytulony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyy
ja też uważam że wygląd jest decydujący, ale nie najważniejszy. Później ktoś kogo na początku skreśliliśmy może nam się wydać atrakcyjny. POza tym na wygląd wiele czynników się składa i wszystko zależy od gustów, to co może jednemu się nie spodobać odrazu, może być bardzo ładne dla innego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
do yyyyyyyyyy to prawda:) tylko ty buzka ta i zadna inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
liliowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...........
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd jest ważny, owszem, ale nie tylko w kontekście \"piękny\". ale np. schludny odpowiednio ubrany i uczesany), elegancki (jak ktoś lubi), ekstrawagancki (jak ktoś toleruje), czy po prostu miły, ujmujący sposób bycia. Naprawde znam brzydali, którzy dadzą sie lubić i mają powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×