Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orzeszek

łuszczyca

Polecane posty

witam od kilku lat zmagam sie z tą chorobą ... czy jest tu ktoś kto tez na to choruje ??? jak sobie radzicie ?? co wam pomaga??? ja powiem wam szczerze ze czasami jestem u kresu wytrzymałości... zawsze to \"gówno\" wyłazi wtedy kiedy nie ma i w najmniej odpowiednich miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała orchidea
a na czym polega dokladnie twoja choroba..? Pewnie musisz bardzo mocno nawilzac cialo i skore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuszczyca polega na tym, ze wychodzą Ci na ciele takie coś co przypomina rybią łuskę.. masz racje trzeba to mocno nawilzać a raczej natłuszczać .. ochyda !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sag
ja to podobno kiedyś miałam, ale teraz lekarze sami nie wiedzą, bo kilka lat temu zniknęło i więcej się nie pojawiło... pomijając obleśne, jakby owrzodzone rany na nogach, łuszczące się, z miejscami zbierającą się ropą... przepisywali mi jakieś maści, które praktycznie nie pomagały, a rany się powiększały... w sumie największa poprawa nastąpiła po bardzo prostym sposobie - smarowaniu ran łyżką oliwki dla dzieci z kilkunastoma kroplami olejku z drzewa herbacianego. Rany przestały się łuszczyć, przestały swędzieć i pozostały tylko czerwone plamy po nich, a po wakacjach i opalaniu nie zostało nawet śladu. Lekarze też są omylni, więc trzymam kciuki i życzę dużo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×