Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Ala_

ciaza przed 40

Polecane posty

Gość _Ala_

W tym tygodniu koncze 39 lat :-) i wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w ciazy :-):-)-:-) Martwi mnie troche ze jestem juz za stara... Czy znacie kogos kto jest w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Moja koleżanka ostatnio zaciążyła. Ma 38 lat i dwóch synów 19 lat i 18 lat. Była w szoku, ale jej przeszło i pogodziła sę z tym. Zaczęła się nawet cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kilka dojrzałych mam ślicznych dzieci. Nawet w Święta odwiedziłam koleżankę 39 - tkę, świeżo upieczoną mamę ślicznej Zosi. Jeśli jesteś w ciąży to tylko się cieszyć i chodzić do dobrego lekarza.Gratulacje :-)) Jednak forum nie jeste najlepszym miejscem na dyskusje o poźnym macierzyństwie, ponieważ jest wiele osób które potrafią być niemiłe i swoimi poglądami zrobić Ci przykrość. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ala_
ja staralam sie kilka lat i pomalu tracilam nadzieje Jestem b.szczesliwa, a jednoczesnie zatroskana Dzieki za dobre slowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama miała tyle, co Ty teraz, gdy urodziłam się ja :) prawie trzy lata później urodziła moją siostrę. :) Mama mojego męża urodziła go też po czterdziestce. :) Dbaj o Siebie i dzieciątko! Jakbyś była za stara, to nie byłabyś w ciąży! :) Małe dzieci odmładzają. ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga f...
urodziłam mies. temu synka! jest piękny i zdrowy! Mam 47 lat! Znajdź dobrego ginekologa, który prawidłowo poprowadzi Twoją ciąże! PS. To moje pierwsze dziecko, a za 3-4mies starać się będe o braciszka lub siostrzyczke dla Kamilka :) POZDRAWIAM! Dbaj o siebie i dużo ruchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama urodziła brata jak miała 40 lat, ale to wpadka była. Co nie zmienia faktu, że się cieszyła, bo raczej już nie mogła mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam Ci tylko szczerze pogratulować Alu i życzyć wszystkiego najjjjjleepszegooooo dla Ciebie i dzidziusia....wszystko napewno bedzie dobrze i urodzisz zdrowe dziecko, życzę CI tego z całego serca. PS: mojego męża urodziła mama po 40-tce i nie miała żadnych problemów, ani z ciążą, ani z jego zdrówkiem WSZYSTKO BYŁO OKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że jest dużo takich kobiet,moja sąsiadka-42 lata i czwarte dziecko,moja koleżanka 36 lati pierwsze dziecko i mam kolezankę która ma 38 lat i bardzo chce miec drugie dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem bardzo zaitneresowana tematem z racji wieku i moich usilnych starań. Czy znacie ciekawe strony internetowe lub fora w ktorych porusza się temat mam \"wiekowych\" :-)) Zauważyłam że w Polsce temat jest lekceważony a na Zachodzie wiele kobiet 40 ek decyduje się na dziecko. Niestety gazety kolorowe są pełne pogardy dla poźnych mam jak zauważyłam. To jest strasznie zaściankowe. Nie dajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia tez rodzila w tym wieku :) nic, tylko sie cieszyc:) dbajcie o siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
Ech stare baby, co też wam się zachciało 36 czy 40 to już wiek dla babci!!!! Nie zapomnijcie zafarbować odrostów siwizny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Stalnley
jak u Ciebie się wszyscy walą bez pamięci i wpadają w wieku 15-16 lat to faktycznie zostaniesz babcią po 30 :) Zbieraj już kase na wnuka i prawnuka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Stalnley
popieram powyższą wypowiedź! a później są dzieci źle wychowane, w złej wierze i bez zabezpieczenia na przyszłość! To głupota gdy dzieci robią dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ala_
slusznie powiedziala Baby siter, ze na forum sa osoby, ktore potrafia zrobic przykrosc... Moze rzeczywiscie pozne macierzynstwo jest jest zle widziane i nie wypada sie z niego otwarcie cieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
ale qurde którą powyższą? Moją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
ale qurde którą powyższą? Moją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
ale qurde którą powyższą? Moją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Ala_ , nie przejumuj się głupimi wpisami. Ciesz się swoim stanem i dbaj o siebie. wszystkiego dobrego!!! Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Ala_trzymaj się
moja mama urodziła mojego najmłodszego brata gdy miała 38 lat, teraz ma on 15 lat i jest najfajnieszym bratem na swiecie!!trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala nie przejmuj się ludźmi na wątpliwim poziomie.....oczywiście że wypada i trzeba się cieszyć !!!! ja cieszę się razem z Tobą kochana i trzymam kciuki za to zeby wszystko było oki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
No przecież to forum - każźdy może mieć swoje zdanie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Ala_, wcale nie musisz mówić, że to ciąża przed 40tką, ale po 30tce:) Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno czytałam forum gazety.pl - wątek o poźnych mamach. Byłam zaskoczona, tym, że niektórzy ludzie tak podle potrafią dokuczyć lecząc w ten sposób swoje kompleksy. A Stanlaya proszę o przeniesienie się na inne forum, bo już znamy twoje poglądy. PS Grunt to ignorować takie zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Baby siter, Aluś dbaj o siebie i myśl pozytywnie, myśle że znajdziesz tu mnóstwo ciepłych osób, które CIę będą wspierać słowem i cieszyć się z każdego etapu Twojej ciąży....pozdrawiam CIe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×