Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migggottkaa

CO MOWIA O WAS KOLEDZY WASZYCH FACETOW...?

Polecane posty

Gość migggottkaa

mam takie pytanko czy podobacie sie kolegom waszych chlopakow..?jesli tak to co o was mowia?w jaki sposob ..mowia to do prosto w twarz do waszego faceta jaka ma zajebista laske i wogole czy moze raczej milcza nie daja po sobie poznac ze sa zazdrosni.,czy porownuja was z jego bylymi dziewczynami??bardzo jestem ciekawa zdaania na ten temat..a moze zupelenie nic nie mowia....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migggottkaa
piszcie!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migggottkaa
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadziej ze
nikt nie mowi: masz zajebistą laskę. Tzn mam nadzieję, że on nie ma takich kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migggottkaa
pyatm z ciekawosci ..chyba milo jest kazdej dziewczynie jesli podoba sie nie tylko swojemu chlopakowi....to samo tyczy sie facetow....napewno kazdy by chcial byc taki przystojny zeby dziewczyny ie za nim ogladaly..zreszta mniejsza z tym..ja jestem poprostu ciekawa jak was oceniaja i czy wogole to robia koledzy waszych chlopkaow....ja np podobam sie jego kumplom...ale jestem ciekawa co mowia o was inni..a raczej w jaki sposob daja to po sobie poznac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martissshhaa
kumpel mojego jednego bylego zawsze jak sie spil to do mnie uderzal, mowil mi prosto w oczy "jestes piekna" itp., kumpel mojego innego bylego, gdy po raz pierwszy poznalismy sie na jeden z imprez od razu zauwazylam, ze wpadlam mu w oko, duzo ze mna rozmawial i niestety pod koniec imprezy calowalismy sie:( ogolnie kumple moich facetow zazdroszcza im mnie, ale to stare dzieje bo od roku jestem sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feftsgfds
heh dobre:):):wiesz moj facet zawsze mi powtarza ze podbam sie jego kumplom itd...ale np mam wrazenie ze oni odczuc mi tego nie daja..np niby do neigo powiedza fajna ladna itd..ale tak jakby ja tego nie widze. nie wiem czy uwazaja poprostu zeja jestem ju zzajeta czy tylko podobam sie im zwyczajnie....ale nie az tak.dziwne to wszytsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Miś mi o tym nie mówi, bo to są ich rozmowy i nie sądzę, żeby oni chcieli, ąbym ja wiedziala a sądzę, że o tym nie mówili, ponieważ to jest zwyczajne CHAMSTWO! Ten temat jest głupi....i to cholernie wieśniacki ;/ Widać, że dziewczyny, które tu piszą mają zbyt wygórowane zdanie na temat swojego wyglądu ;/ Bleeeee Wstyd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martissshhaa
reeva jak sie nie podoba to nie pisz tutaj poza tym nie znasz nas wiec nie oceniaj pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie opinia JEDNEGO Ci nie wystarcza;/ MUSISZ czuć się dla wszystkich piękna??hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feftsgfds
reeva dokaldne jak ci sie ten temat nie podoba to sie nioe wypowidaj...pozatym nie rozumeim czemu to mialoby byc hamstwo??jesli jeden facet powie drugiremu ze ma ladna panne. itd...a pozatym czemu to ma byc jakas tajemnica...przeciez twoj facet mowiac ci o tym ze np podobasz sie jego kolegom mowi tow dobrym tego slowa znaczeniu i to NIE SA ZADNE TEMATY TABU!!boze ale ty bzdury piszesz..i skoro ci cos nie pasuje to nie pisz tu nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feftsgfds
reeva..heh a co taka brzydka jestes ze kumple twojego faceta wola milczec na ten temat..??haha wiesz to jets mile nawet dla chlopaka jesli jego dziewczyn apoodba sie jego kolega...i to nei znaczy ze jest to dla niego jakies nie wiem jak wazne...kazdy ma swoj gust..ale jesli wiem o tym ze ogoilnie podobams ie facetokm to jest to mile. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świadczy o Tobie...az tak chcesz z kjażdej strony same komplementy??hahahaha, nie narzekam na brak urody ;p jak tak chcesz to mogę Ci się pokazac ale wzajemnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feftsgfds
reeva heh wies zsmieszne jest to co piszesz...to jest zwyczajnie mile jesli podobasz sie wielu facetom....a co??tez bys miala to gdzies jesli ogolnie bys uchodzila za nieatrakcyjna kobiete..???i za twoimi plecami np koledzy by mowili do twojego faceta ze np"laska zkrora byles wczesniej byla o niebo lepsza"..co do fotek to prosze bardzo..ja nie mam nic do ukrycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dawaj ;p i powiem Ci, że nie obchodzi mnie zdanie innych, bo ja do JEDNEGO całkiem należe i słowo \"laska\" na nerwy mi działa, jest puste i baaardzo \"brudne\" hehehe i facet, który tak mówi to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martissshhaa
revva ty jakas zacofana jestes, niedzisiejsza, ile ty masz lat? 40? wyluzuj kobieto, klocisz sie o pierdole, a moze kiedys jakis kumpel twojego faceta cie wysmial i ci na psyche siadlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre, powiem Ci, że nigdy a nowe wieśniacke zachowania młodzieży są nie do przyjęcia i wiesz co, hehehe młoda jestem ;p ale to co się dzieje teraz w ogóle mi się nie podoba... jeśli już o dziewczynie mówia to : \"Masz ładną kobietę\" ;p a nie : \"Ale masz zajebistą laskę\", \"Ale dypę wyrwałeś\".........................buahahaha - narcyzm?modernizm??hahaha - USA HAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martissshhaa
a czy laska to wg ciebie to samo co dupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martissshhaa
buca? super slownictwo, dziewczyno idz poczytaj jakas ksiazke a nie sie wyklocaj na forum zreszta koncze ta "rozmowe", nie bede sie znizac do twojego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i któż tu reprezentuje poziom??hahahaha, \"laska\" hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feftsgfds
haha ta reeva jakas strtasznie zkompleksiona musi byc:)heh...co za debilka..czepia sie wszystkeigo...skoro ci sie ten topik nie pdoba to prosta sprawa neio zagladaj tu!!!nie uwazam zeby slowo laska bylo obrazliwe!!!!piekna kobieta moze bys nawet w wieku 50 lat...!!!!ale niestety lasla juz nie jest:)tazke ty chyba musisz bardzo staro wygldac skoro na samo to slowo ci sie"niedobrze robi"szczere wyrazy wspolczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feftsgfds
pozatym wez ty dzioewczyno poczytaj lepioej slownik!!!!skoro wyraz "laska"jako okreslenie kobiety jest czyms zlym...coz ty najwidoczniej lask anie jestes....skoro cie to az tak boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur......
O rany jak czytam niektore pytania na tym forum to odechciewa mi sie tu zaglądać. Tutaj chyba juz same małolaty przesiadują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kur......
Autorce topiku daje nie wiecej niz 16/17 lat. Ja mam 25 i chyba ide sobie w łeb strzelić... jaka ja zacofana, bo nie lubie okreslenia "laska" buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O KUR... w końcu normalna kobieta :) ja walczę na tym topicu z głupotą założycielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka kolegów
a kumple mojego byłego, nadziwić się nie mogli, że "taka babka" - wesoła, otwarta i zaradna jest z takim gościem jak on - smutasem, który jak nie ma problemu to go sobie znajdzie. No i już z nim nie jestem. A jego koledzy i ich dziewczyny maja to gdzieś i ciągle są ze mną w kontakcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliowa
smutny.. ale np dzieki dziewczynie i relacjm z nia, dokopal sie do pokaldow radosci i humoru, ktore mial, ale byly zimne i nieodkryte:) a ty go zosatiwlas? hmm ludzie zakochani jak magnes i jak magnes wyciagja z siebie rzeczy nieodkryte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli o mnie chodzi to guzik mnie to obchodzi :-D Po prostu mnie to w ogóle nie interesuje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×